Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nyilvánítanak véleményt...

Miért nyilvánítanak véleményt ha nem is ismernek?

Figyelt kérdés

sziasztok

leírom a gondom kicsit hosszú lesz bocsi.

miért nézik le a mai tiniket? én is 14 vagyok,sminkelek( szempilla spirál) és vasalom a hajam.nem vagyok majmoló. de rosszul esik. itt egy példa: tegnap felszálltam a buszra ( 1 megállónyira lakok de nem voltam jol) na szóval felszálltam a buszra egy öreg asszony elé. szembe volt 2 szék. eggyikre én másikra ő ült. elkezdtem mosolyogni mert a barátaim integettek. erre az öreg asszony. szép vagyok? de ilyen hülye pofával. Egyből lefagyott a vigyor az arcomról. utánna mondta felém hogy büdös retkes szutykos kur*a csak a faszt szopja. én meg csak néztem. 1 helyen szálltunk le... ráköpött a cípőmre és motyogott valamit... én meg rá kiabáltam mi baja van?! erre elment. Ő nem tudja h mit csinálok. Én bevásárolok,takarítok,segítek anyunak mindenbe,nem iszok,nem cigizek,nem drogozok. NEM TUDJÁK H MILYEN A LELKI VILÁGOM. csak az átlagot nézik. nem tudom mi bajuk van. De nagyon nem esik jól. ez miért van?? ha nem ismernek miért nyilvánítanak véleményt ha nem ismernek??


2011. máj. 20. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mondd neki legközelebb, hogy hülye, vén, retkes nyugger, csak a f@szt szopta egész életében, most meg fikázza a fiatalokat meg nézi a sorozatokat.
2011. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mert az emberek ilyenek. Külsőségek alapján döntenek - pláne ha csak egyszer látnak.

Nem kell velük foglalkozni, próbáld magad függetleníteni a környezeted véleményétől.

2011. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát felőlem akármilyen öreg lehetett volna neki estem volna.A kultúra kiveri a biztosítékot.Ne törődj vele, az ilyen ember szánalomra méltó.Aki nem ismeri az életed az ne ítélkezzen, hanem nézzen magába.

Amúgy velem is volt már hasonló csak a családon belül.Anyukám unokatestvérének anyósa mindig megjegyzéseket tesz rám holott semmit sem tud rólam... Miután párszor eligazítottam a nyanyát magához tért hogy ok nélkül senkit sem kritizálunk-hiszen én is bárkiben bármikor találhatok ugyanúgy kivetni valót.

Szóval kislány, ha még adódna ilyen gond nyugodtan közöld az illetővel hogy akkor kritizáljon amikor te őt.:)

2011. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit kellett volna mondanod, hogy "Semmi baj néni, mindenki sajátmagából indul ki." :)
2011. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az emberek általánosítanak. De ez senkit nem jogosít fel arra, hogy így beszéljen valakivel, és még le is köpje azt... Ez az öregasszony nem volt normális az tuti... Azt hiszem kinyílt volna a bicska a zsebemben.
2011. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézd, ez az Ő (öregasszony) problémája, semmi közöd hozzá. Nem kell mindent magadra venned, nem neked megoldanod a világ összes problémáját. Ha bántanak, akkor viszont szerintem védekezhetsz. Aki engem megpróbál leköpni, az ne csodálkozzon, ha utána az utca végén kell keresgetnie a protkóját, mert akkora sallert kapott. Akár sikerült a köpése, akár nem. Ehhez nincs joga, abban a pillanatban elveszíti azt a státuszt, a megelőlegezett tiszteletet, amit addig birtokolt. Ha idegbeteg, és nem felelős a tetteiért, akkor meg ne járkáljon szabadon a városban. Ha mégis így tesz, akkor meg viselkedjen.
2011. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem egyszer templomban (!) lecigányoztak azért, mert udvariasan (!) szóltam valakinek, hogy esetleg ne ott beszélje meg a feleségével telefonon a bevásárlás részleteit. Roma nem vagyok, igaz, kissé kreol bőröm van, de ilyen esetem még nem volt.
2011. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra!A vénasszony nyilván nem épeszű.Lehet, hogy a viselkedése garázdaságnak számít, úgyhogy, ha tudnál róla némi információt, akár fel is jelenthetnéd, vagy becsületsértésért.Buszsofőrnek is lehet szólni, ha inzultál valaki és ha normális a sofőr, akkor leszállítja, rászól.

Esetleg visszaszólhattál volna valami vicceset de sértőt a vénasszonynak.Jó, hogy nem velem tette, mert olyan patáliát csaptam volna, hogy nem teszi zsebre, az biztos!

2011. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de mit csináljak? álljak le a buszon vitázni? annyi még van bennem. de h leköpött. azt hittem megnyalatom vele az aszfaltot. már bocsánat. nem tudja h mi van a háttérben,hogy mit csinálok,h mikkel szenvedek. erre nagyképűen leköp. ha megint látnám tuti megmondanám a magamét.
2011. máj. 20. 10:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy az öreglány azt hitte, rajta mosolyogsz, mert félreértette a helyzetet és ettől ment fel az agyvize,bár ez nem mentség a reakciójára.
2011. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!