Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nyilvánítanak véleményt...

Miért nyilvánítanak véleményt ha nem is ismernek?

Figyelt kérdés

sziasztok

leírom a gondom kicsit hosszú lesz bocsi.

miért nézik le a mai tiniket? én is 14 vagyok,sminkelek( szempilla spirál) és vasalom a hajam.nem vagyok majmoló. de rosszul esik. itt egy példa: tegnap felszálltam a buszra ( 1 megállónyira lakok de nem voltam jol) na szóval felszálltam a buszra egy öreg asszony elé. szembe volt 2 szék. eggyikre én másikra ő ült. elkezdtem mosolyogni mert a barátaim integettek. erre az öreg asszony. szép vagyok? de ilyen hülye pofával. Egyből lefagyott a vigyor az arcomról. utánna mondta felém hogy büdös retkes szutykos kur*a csak a faszt szopja. én meg csak néztem. 1 helyen szálltunk le... ráköpött a cípőmre és motyogott valamit... én meg rá kiabáltam mi baja van?! erre elment. Ő nem tudja h mit csinálok. Én bevásárolok,takarítok,segítek anyunak mindenbe,nem iszok,nem cigizek,nem drogozok. NEM TUDJÁK H MILYEN A LELKI VILÁGOM. csak az átlagot nézik. nem tudom mi bajuk van. De nagyon nem esik jól. ez miért van?? ha nem ismernek miért nyilvánítanak véleményt ha nem ismernek??


2011. máj. 20. 10:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

szerintem sem-.- majdnem arcon csaptam már pedig.

máskor is történt velem ilyen,azaz hasonló. De ott olyan csetepatét csaptam h nem tette zsebre. és kiderült h a szomszédom ((: csak most költözött ide. ne féljetek azóta is kuss van neki :D de akkor is felháborító. azért mert vasalom a hajam és divatos ruhákba járok... lenéz. Azt hiszi h ő váltotta meg a világot. -.-

2011. máj. 20. 10:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem néz le, inkább irígy lehet, ami az ő helyzetében nem is csoda, ha már a sz@r is bottal jár ki belőle.
2011. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

pff az bizos hogy a pofájával töröltem volna le a köpetét!

Az ilyen szenilis öregek azt hiszik nekik mindent lehet.Ne is idegeskedj miatta, úgysincs már sok hátra neki..

2011. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
itt van még egy példa. ez ma volt. álltam a busz megállóba vártam a buszt. és tele volt öregekkel. vagy 5-6 volt. és mintha szellemet vagy ufo-t láttak volna. nem néztek,BÁMULTAK. úgyhogy elővettem a telefont bedugtam a fülembe a fülhallgatót és hangosan üvöltettem a zenét... szóval nem tudom h mi lehet az oka. szerintem teszek fel egy képet h megmondjátok h ti mit láttok bennem o.O
2011. máj. 20. 14:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem is szoktak bámulni, máskor meg egy vénasszony vagy 10 percen keresztül ócsárolt a buszmegállóban, nem tudtam mit válaszolni mert a körülötte lévők úgyis neki adnának igazat. :S
2011. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra! Kisvárosban laksz? Csak azért kérdezem, mert akkor szüleid lehet, hogy ismerik az öregasszonyt és elmehetnének hozzá, hogy megmondják, kit köpjön le..ezért még fel is jelenthetnétek. Szüleidnek elmondtad? Ha velem ilyet csinálnának, szüleim nagyon kivernék a balhét.
2011. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyébként meg engem is szoktak bámulni az öregek a buszmegállóban, metrónál vagy villamoson. Pedig nincs rajtam semmi extra, normális, csinos ruhákban járok, szép lánynak mondanak. Gyakran van olyan metrónál, hogy mikor reggel várom a barátnőmet, lelassít előttem egy öreglány és elkezd méregetni, én meg nem tudom, hova nézzek. De a legjobb, hogy a nagyimat is szokták méregetni a vele egykorú öregasszonyok, biztos féltékenyek rá, mert Ő jól néz ki még 70 évesen is és ad magára.
2011. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

nagy városban lakok. Miskolc.

amúgy én is divatosan öltözködök,és engem is szépnek tartanak. de engem is méregetnek. f*sza... de megközelebb leköpöm. mais szállok fel a buszra,elém áll egy öreg asszony fellök azt mondja,nem szállsz fel előttem öreg lány.. mondom dikkxd

2011. máj. 21. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!