Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 'Elvesztettem' a legjobb...

'Elvesztettem' a legjobb barátnőmet, amikor bepasizott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem a társaságát vesztettem el tulajdonképpen,mert nyilván többet van a barátjával,de ezt nem tartom bűnnek.

Viszont teljesen megváltozott a személyisége.20 évesek vagyunk de ő amióta barátja van úgy viselkedik mint egy 30-35 éves nő.Teljesen eltűnt belőle a fiatalkori gondtalanság,a lazaság,a 'gyerek'.

Fél éve járnak a sráccal,de már a közös lakást,autót nézegetik,meg az eljegyzésről és az esküvőről beszél folyton.Semmi mókára nem lehet rávenni,mert hogy ő már felnőtt.

Nem szeretem ezt az új jellemét.Mit tegyek hogy legalább egy kicsit visszakapjak a régi énjéből?


2011. máj. 29. 10:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Akkora baj, ha valaki az első párjával éli le az életét?

Vagy az a baj ha valaki nem dobja szét fűnek-fának a lábát?

20 évesen nem elítélendő az aki házasságot tervez,ha volt neki előtte valakije ha nem. Azért mert mostanában ez a dolog kitolódott inkább a 30 éveskor környékére, az még nem azt jelenti, hogy ne házasodjunk 20 évesen.

2011. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi van, egyikőtök se érti azt amit a kérdező mond? olvassátok már el még egyszer, ha kell lassabban...
2011. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Meg komolyodott, barátja van akibe szerelmes és tervezi vele jövőt.A barátnőnek ez nem tetszik és kiakarja rángatni ebből. De minek?

Ha nem illenek össze akkor előbb vagy utóbb ki fog derülni és majd szét vállnak. Ha meg össze illenek akkor meg hagyja őket így boldogan élni.

Mindenki változik,mindenki előbb vagy utóbb de komolyodik és mindenki saját életre vágyik.

Azért mert az első komolyabb kapcsolata és még csak 20 éves és még csak fél éve vannak együtt, még lehetnek boldogok életük végéig.

2011. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ész és szerelem mai napság ritkán

tartanak együtt." William Shakespeare

2011. máj. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék így 5 évvel később,hogy hogy alakult a történet :D

20L

2016. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!