Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Képzeljétek! Ma délelőtt a...

Darcy01 kérdése:

Képzeljétek! Ma délelőtt a metrón egy pasi úgy megütötte a párját, hogy a nőnek vérezni kezdett az orra! Döbbenet! Ti láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a metrón egy pár mellé ültem le. Először azt hittem, hogy csak hangosan beszélgetnek a zaj miatt, aztán rájöttem, hogy éktelenül veszekszenek. A férfi nagyon csúnyán káromkodott, és sokszor ököllel ütötte a metró oldalát.

Aztán egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a velük szemben ülő két nő még jobban elborzad és zsebkendőket vettek elő a táskájukból. Oldalra néztem és láttam, hogy a nőnek ömlik az orrából a vér. Erre a pasi rögtön visszavett a hangerőből és azt mondogatta, hogy véletlen volt, véletlen volt, többet nem nyúlok hozzád.

Két megállóval később jött két biztonsági őr és leszállították őket a metróról, de a nő még azt mondta erre, hogy nincs semmi baj. Én a következőnél szálltam le és várnom kellett egy kicsit valakire, és a következő metróval a párocska is jött.

Sok megdöbbentő dolgot láttam már az utcán, de eddig ez volt a legdurvább. Döbbenet, hogy milyen emberek vannak, nem? És ki tudja, hogy hányadik ilyen eset volt már ez? Ha vadidegen emberek előtt így viselkednek, akkor mi lehet náluk "otthon"?


Azért meséltem ezt el, mert nagyon megdöbbentett és mély nyomokat hagyott bennem.


2011. jún. 7. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk a közeli rokonságban is előfordult hasonló, így számomra nem új a dolog. A nő évekig még csak szólni sem mert senkinek, hogy verik otthon, egy idő után a már felnőtt gyerekeinek tűnt fel, hogy túl gyakran sérül meg az édesanyjuk, majd egyszer kibukott anyukából, hogy a férje vagy 5 éve részegen megy haza minden este, és mondvacsinált indokok miatt veri ki belőle a lelket is. A gyerekek rábeszélték a válásra, illetve kórház, látlelet... Különösebb büntetést nem kapott a pasi, egyedül annyit, hogy nem mehetett a nő közelébe (nem tudom hogy hívják azt a papírt). Őt ez sem állította meg, akárhányszor ivott szépen ment az (ex)asszonyhoz, és jól megverte. Volt hogy a szomszédasszony rohant át, és seprűt tört szét a hátán, rendőrök vitték el nem egyszer, szóval... Sajnos az ilyen állatokat még eltávolítani sem könnyű. Valahol megértem hogy iszonyatosan fél egy ilyen férfitól a párjuk, viszont a fent említett eset már nem 30 évesek között történt, 50-es házaspárról van szó, és ha ide köti az illetőt a család, az egész élet, munka, nem olyan könnyű új életet kezdeni olyan helyen, ahol eltud bújni. Én fognám magam, és költöznék az ország másik végébe, még is félnék, hogy szüleimet vagy barátaimat bántaná, mert nem mondják meg hol vagyok, és mindennap rettegnék mikor kopogtat az ajtómon. Sajnos ez nem olyan egyszerű, hogy elhagyom, és akkor minden rendben.
2011. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ránézésre 35-40 év körülinek tűntek. A "beszélgetésükből" kiderült, hogy a nőnek van 3 gyereke, akinek nem ez a férfi az apjuk.
2011. jún. 7. 20:25
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a nő aki ezt hagyja is az megérdemli.
2011. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:Ja és ezt úgy mondom, hogy én is nő vagyok.
2011. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!