Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most Én gondolom rosszul vagy...

Most Én gondolom rosszul vagy mi? (osztály találkozó)

Figyelt kérdés

Múlthéten ránk írt régi oszink,hogy illene már x év után összezörrennünk.


Sokaknak nem jó,van aki vissza se jelzett,azt se tudjuk hányan lennénk.Erre szombati nap késő este találkozzunk,mert ,,emberek nem vagyunk már gyerekek" címszóval.De azt se tudjuk ,hogy ki jön ki nem és este szombaton hova ül be x ember?


Az Én felfogásommal van gond?Vagy Ő nem érti meg,hogy így tervezetlenül ennek semmi értelme késő este?


2011. jún. 30. 10:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
szerintem vesd fel az ötletet, hogy tegyétek át máskorra, mondjuk 1 hónap múlvára, és szervezd meg, de tényleg, írj mindenkinek esetleg telefonálj, találkozzatok 6-7körül, szervezz le egy kis vendéglőben asztalt ahova befértek. annak semmi értelme, hogy páran elmentek, úgy lenne értelme ha minimum a háromnegyed osztály elmenne erre a találkozóra.
2011. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Nem jó az időpont, nem látod értelmét, mi a kérdés? Köszönöd, nem mész. Ennyi.
2011. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Azért ez nem annyira belváros,itt kb 4 hely van 10-11 ig nyitva utána meg mit csinál az ember?


Mert haza nem jut.


És igen natúr pizzázásnak néz így ki,annak meg sok értelmét nem látom annyiból,hogy most vagy ott van min az osztály fele vagy semmi értelme.

Mert 2-3 ember korábban is összeülhet mint este.


És nem olyan bacott jó környék ez.

2011. jún. 30. 11:12
 14/36 A kérdező kommentje:

11:10 -es.


Köszi veled értek eggyet,de mikor írni mertem ,hogy qrvára semmi értelme mennyünk el máskor(2-3 hét különbséggel) akkor meg Én voltam leugatva,hogy nincs értelme.


Nem azzal van a bajom ,hogy lesz csak sok értelme nincs kb 3-5 en lennénk a 20 ból.


És az időt meg annyiból nem értem ,hogyha már szombat akkor miért ilyen rohadt későn amikor az ember már improvizálni se tud,mert nincs hová menni ha foglalt a hely,illetőleg oda még eljutni is idő.

2011. jún. 30. 11:15
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz menni ez nyilvánvaló. Mondj akkor nemet.


Nekünk hiába sorolod a kifogásaidat, talán jobb is, ha nem mész, mert ilyen kedvvel csak rontanád a a többiek hangulatát.


Ad hoc bulik is fergetegesen jól sikerülhetnek, de ahhoz rugalmasabb, lazább, kreatívabb "tagok" kellenek!

2011. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan mennék,de Én itt az egészben ezt a felfogás módot nem értem,hogy aki jön jön aki nem nem.És akkor majd eldől hová megyünk.Más meg írta,hogy várunk fél9 ig,hogy addig aki akar befusson,utána hová megy az meber vagy áll egy helyben a régi iskola elött?


Milyen hangulatot rontsak 3 meberen?


Hát mondhatom fantörpikus szervezés.

2011. jún. 30. 11:20
 17/36 anonim ***** válasza:
50%

Cica, az ott a találkozó helye, ha mindenkit begyűjtöttetek, akkor lehet továbbindulni. Gondolom kibírsz 10-15 perc ácsorgást.

Később még ennyien se lesznek, mert ahogy telik az idő, egyre többször lesz az, hogy külföldön van/szül/van már programja/netán meghalt.

Nekünk a 10 éves találkozóra kb 15-en nem tudnak jönni, mert vagy külföldön élnek, vagy szülni fognak. Mi se kezdtük túl korán a szervezést, de én annak a maroknyi embernek is örülök, mert rég láttam őket.

A házam meg a párom pedig kibír nélkülem egy éjszakát. Ja, és nekem 200 km-re van a találka helyszíne és nincs kocsim. De meg tudom oldani.

2011. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor elmesélem neked, hogy mi tartottunk már mini osztálytalálkozót hárman! Csak abban egyeztünk meg, hogy hol találkozunk (egyikünk sem abban a városban lakott, ahol középsuliba játrunk és találkoztunk). A többit a véletlenre bíztuk, pedig 25 éve nem találkoztunk. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat.


3 ember jó vagy rossz hangulata nem hangulat?!

2011. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, te gondolod rosszul.
2011. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Nagya most nem tud eljönni mert mint írtam melózik vagy full vidéken gyakorlatozik.


Én itt azt nem értem miért 1 hét alatt akar szarból várat építeni és miért össz 2 napja kelett a délután 4 órát áttervezni este 8 ra.Mikor van akinek gyereke van de szeretne jönni.


Én még mindig a felfogást nem értem.


Ácsorgást persze,hogy kibírja az ember,csak ha belegondolsz 8 kor tali vár az ember 20 percet és utána ,hogy tovább jusson még vár a buszra/buszokra 30-40 percet és ott tart hogy az egész találkozó utazással telt.


Érti itt egyáltalán valaki,hogy itt i a bibi?


Oh és hozzátenném,hogy szintúgy aki még más is elég érdekesen néz erre az időpontra nem csak én.

2011. jún. 30. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!