Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most Én gondolom rosszul vagy...

Most Én gondolom rosszul vagy mi? (osztály találkozó)

Figyelt kérdés

Múlthéten ránk írt régi oszink,hogy illene már x év után összezörrennünk.


Sokaknak nem jó,van aki vissza se jelzett,azt se tudjuk hányan lennénk.Erre szombati nap késő este találkozzunk,mert ,,emberek nem vagyunk már gyerekek" címszóval.De azt se tudjuk ,hogy ki jön ki nem és este szombaton hova ül be x ember?


Az Én felfogásommal van gond?Vagy Ő nem érti meg,hogy így tervezetlenül ennek semmi értelme késő este?


2011. jún. 30. 10:50
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Hát ha neked 3 ember pl a 20-25 ből osztály találkozó akkor grat.Nekem az csak egy hirtelen indulatból összejött összecsapódás.
2011. jún. 30. 11:33
 22/36 anonim ***** válasza:
Az nem engem minősít, hanem azokat, akik jöhettek volna, de helyette problémáztak...
2011. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Akkor szóljatok néhányan, hogy nektek korábban lenne jó. Ha nem megoldható, akkor nem mentek.

De ezen miért kell itt oldalakon keresztül agonizálni?

2011. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést,hogy Én gondolom -e rosszul vagy sem?


Mmint,hogy ez így nem az igazi.


Nem agonizálok csak ha kérdeznek válaszolok,és még mindig nem értem,hogy 20-25 emberből 3 ember miétr is osztálytalálkozó illetőleg,hogy ezt így suttában kell elintézni.

2011. jún. 30. 11:56
 25/36 anonim ***** válasza:

Válaszoltunk: te gondolod rosszul.

Van még kérdés?

2011. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nevetséges hogy itt pattogsz egy ilyen kis hülyeségen oldalakat. Ha menni akarsz mész, ha nem akkor nem. Komolyan ninc jobb dolgod? Attól hogy itt háborogsz, semmi sem változik. Majd máskor te szervezed és akkor minden tökéletes lesz.
2011. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő akkor Ti minek válaszoltok nincs jobb dolgotok?
2011. jún. 30. 12:13
 28/36 anonim ***** válasza:

majd akinek van gyerke, az meg szervez a strandra reggel 9-re s arra el tudnak menni mások is.

Most attól miért ne találkozhatna spontán öt ember, attól még akár havonta tarthattok teljes osztálytalálkozót étterembe, leszervezve, akár kezdheted is szervezni már ma mondjuk októberre, foglalj aszalt, írj leveleket, s kész!

2011. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
szerintem ti találkozzatok 16-kor, akinek az jó, és akik 8-kor találkoznak, azok majd utánatok mennek. Oda, ahol ti lesztek.Mobiltelefonok világát éljük.
2011. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
hűlye a tanár
2011. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!