Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most Én gondolom rosszul vagy...

Most Én gondolom rosszul vagy mi? (osztály találkozó)

Figyelt kérdés

Múlthéten ránk írt régi oszink,hogy illene már x év után összezörrennünk.


Sokaknak nem jó,van aki vissza se jelzett,azt se tudjuk hányan lennénk.Erre szombati nap késő este találkozzunk,mert ,,emberek nem vagyunk már gyerekek" címszóval.De azt se tudjuk ,hogy ki jön ki nem és este szombaton hova ül be x ember?


Az Én felfogásommal van gond?Vagy Ő nem érti meg,hogy így tervezetlenül ennek semmi értelme késő este?


2011. jún. 30. 10:50
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Legszebb,hogy most már senki nem reagál semmire.Méd az se aki elvileg jött volna :)


Szép kis bagázs

2011. jún. 30. 18:31
 32/36 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagytok?
2011. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

18:33 -mas mi a francnak írsz ha ekkora gyökér vagy?


Nem kértem,hogy írj nem?



Ez az oldal arra van,hogy kérdezzen az ember.Nem akarsz nem írsz ennyi,elolvasni se kell.

2011. jún. 30. 19:39
 34/36 A kérdező kommentje:
21-23
2011. jún. 30. 19:40
 35/36 anonim ***** válasza:
50%

Látom, nem tetszik, ha valaki a kérdésre válaszol, de az nem egyezik azzal a buksisimivel, amire valóban vágytál.

Tudod mit: akkor a tanár egy büdösszemétládafúúúj, te kérdező, jajj, nagyon sajnállak, hatalmas teher lehet egy ilyen!

Megfelel?

2011. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Ember Te milyen tanárról beszélsz?
2011. jún. 30. 22:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!