Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért viselkednek a...

Manapság miért viselkednek a felnőtt emberek gyerekesen?

Figyelt kérdés

Nem a huszonéves Pán Péterekre gondolok, hanem a negyvenes családos emberekre.


Íme néhány megtörtént sztori:


Tavaly mikor nyaralni voltunk, láttuk ezt a 40 körüli két gyerekes házaspárt.

A lényeg: mikor kinyitott az étterem a svédasztalos vacsorához készülődve, ez a illető, családapa elsőként berohant és a belerágott mindenbe, majd visszadobta, tehát összetúrta a svédasztalt. Szó szerint mint egy csimpánz. Mikor a pincér szólt neki, hogy ezt azért nem kéne, ez az úr üvöltésbe kezdett, hogy őneki ehhez joga van, mert ő a vendég és panaszt fog tenni. Mikor már az odaérkező főpincért is meg akarta verni ez a bunkó, mi vendégek állítottuk le a pasast, hogy ne fajuljon tettlegességig a dolog.


Közlekedés:

Néhány hete két koccanó gépkocsira lettem figyelmes. Egy hölgy belecsúszott az előtte lévő kocsiba. A vétlen autóban (kb.7 millát érő Passat) négytagú család, ahonnan a családfő kiugrott és a neki koccant nőt, minden szó nélkül elkezdte ütni, tépni, rugdalni. Szerencsére sikerült elmenekülnie még kiérkeztek a rendőrök, akik a "példás" családapát bilincsbe verve vitték el.

Egy koccanást csak bunyóval lehet elintézni?


Áruház:

A haverom egy áruházban biztonsági őr. Ő mesélte, hogy egy családfőt megfogtak, (akik 38 ezer forint értékben vásároltak be) amint a példás családapa egy rágógumit tuszkolt a zsebébe. A bekísérést követően elmondta, hogy extrém sportot űzött ebből és az adrenalin miatt volt erre szüksége. Majd egy jót röhögött az egészen. Majd egy 100 valahány forintos rágóért lopás miatt szabálysértési eljárás indult ellene. Biztosan megérte neki.


Mire jó ez? 10-20 éve még nem voltak ilyenek az emberek. Ezt nem lehet a munkanélküliséggel és a stresszel magyarázni. Ez is valami új hülye divat? Milyen ember lesz azokból a gyerekekből, ha ilyen példákat látnak a barom apjuktól? A Pán Péter szindróma már a 40-esek között is terjed?


2011. júl. 23. 14:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is leírnék egy sztorit, hogy ne csak a férfi idiótákról essen szó.


Én egy 40 tonnás kamiont vezetek nap mint nap. Tudom, hogy a gyalogos átkelési szándékának is elsőbbsége van. De amikor azon az útszakaszon rajtam kívül nincs semmilyen más jármű a példás családanyuka kitolja elém a babakocsit. Nem igaz hogy nem tudta volna megvárni hogy az az egy kamion elmenjen. Inkább kitolja elé a babakocsit, mert neki elsőbbsége van. Egy rakott 40 tonnás szerelvénynek kb 1 liter üzemanyagba kerül hogy ugyanarra a sebességre visszagyorsítson, amit tőlünk sofőröktől vonnak, túlfogyasztás címén.

NEM AZÉRT AZ 1 LITYI GÁZOLAJÉRT de mi van ha pl elmegy a fék? Az ilyen felelőtlen szülőtől azonnal el kellene venni a gyereket mert veszélyes rá. Legközelebb majd a száguldó vonat elé tolja ki? Hol ilyenkor a gyámügy?

2011. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Kolopele, ez szánalmas, már ne haragudj.
2011. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom hogy ez mitől van:


Telik svédasztalos nyaralásra

Telik 7 milliós passatra

Telik 38ezerért bevásárolni


A paraszt akinek már egy kicsit jólmegy, már azt sem tudja hova szarjon kínjába!

2011. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 606 válasza:
ez nem gyerekesség hanem agresszió...
2011. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

A tv ezt reklámozza!

Mint az a hülye Raiffasen-es reklám azzal a körszakállas dagadt b*zival. Tipikusan az olyan családok ezek!

2011. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

15:26

Ebben van valami! Ezért is írtam, hogy gyerekesség.

2011. júl. 23. 16:16
 27/40 anonim ***** válasza:
"Kolopele, ez szánalmas, már ne haragudj." Tudom. Nem is gondoltam komolyan. Az a baj hogy itt már mindenki vér komolyan veszi akármit is írok. 3 kérdést írtak ki rólam egy év alatt. Már népszerűbb vagyok itt mint Obama az USA - ban. Néha már csak szórakozok, mint most is. Mindenki azt hiszi hogy nincs humorérzékem.
2011. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Mert nincs is, ezt írhatta volna valaki komolyan is.
2011. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
Mert azt hiszi, hogy ő Barney Stintson és a gyerekes viselkedésével akar csajt felszedni. Challenge Accepted.:D /Így jártam anyátokkal/
2011. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

15:40 kamionosnak


Kevesebbet tudsz kannázni? :):)

2011. júl. 25. 02:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!