Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 35-40 évesek (lehet afölött...

35-40 évesek (lehet afölött is), ti hogy bírjátok a 20-25 éveseket elviselni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen sok a 20-25 év közötti van. Nagyképűek, lekezelőek, azt hiszik ők mindent tudnak. A náluk idősebbeket öregnek, vénk..nak tartják. El vannak szállva maguktól. Vagy csak ezt én érzem? Számomra elviselhetetlen ez a pökhendi stílus.Ti érzitek ezt?
2011. júl. 23. 19:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

"megjegyzést teszik "na ez is milyen gyökér" és még sorolhatnám."


Ezek sulyos onbizalomproblemak. Oka: sokkal kevesebb szeretetet kaptak ok gyerekkorukban mint mi, mert sokkal szemelytelenebb lett azota a vilag. Ennyi.

2011. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ezt. Akkor hökkentem meg, amikor az újak elkezdtek csókolommal köszönni. :) Egyelőre csak a srácok! :D
2011. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
BÍrom mikor ilyeneket mondanak, hogy a fiatalokat még nem érte egy két pofon az élettől. Ezt mégis miből gondoljátok? Éehet többet érte őt rossz, mint tieket. Ez elég nagy általánosítás.
2011. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Elárulod, mit dolgozol?
2011. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Irodai munka.
2011. júl. 23. 19:42
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

39 éves nő vagyok.A fiam 19 éves,és a barátai többsége 19-25 év közötti.

Én nagyon jól elvagyok velük.Tetszik a fiatalságuk,az életrevalóságuk.Ahogy hallgatom,nézem őket,mindig rájövök,hogy sokszor semmi nem változott.Ugyanazok a szerelmi praktikák,ugyanaz a szívfájdalom,és ugyanazok a sérelmek érik a fiatalokat mint anno annak idején engem is...

Én úgy tapasztalom,hogy ha egy fiatalt (és legyen 13 éves vagy 25 éves) tisztelem,és ugyanolyan embernek tartom mint egy felnőttet,akkor a tiszteletet kölcsönösen visszakapom..

A legtöbb fiatal nagyon is okos,és értelmes..csak sokszor nincs aki meghallgassa őket..


Csak megjegyzem,hogy amikor mi voltunk tinédzserek vagy 20 évesek mi is öregek tartottunk mindenkit aki 40 éves volt,és mi is elvoltunk szállva magunktól..


Soha nem szabad elfelejteni,hogy mi sem voltunk különbek,csak az ilyenekre már nem emlékszünk..:)

2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy csak te nem vagy szimpatikus nekik?
2011. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez nem így van.


Egyáltalán nem lekezelőek, de ha biztos lennél a tudásodban, akkor észre sem vennéd ezt.

Nincs neked egy kis kissebbségi komplexusod?


Mitől félsz? A Nyugdíjtól?


A tudást kell tisztelni, nem az évek számát.

2011. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Most mondom másodszor nem vagyok nyugdíj korú, 35 vagyok. Én új vagyok a munkahelyen ők régiek, mondjuk 1-2 éve ott dolgozók. Tőlük kell tanulnom...
2011. júl. 23. 20:02
 20/31 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


ÉN is 22 éves vagyok, a saját szakmámon belül profi, és ezt elég jól bizonyítja, hogy nagyon sok a megkeresésem már most, és max. azt kell eldöntsem, hogy kivel nem szeretnék dolgozni. És igen én is lenézzem azokat a 25 - 35 - 105 éveseket akik, állítják, hogy profik és közbe gőzük nincs a dolgokról. Száz meg egy olyan esetet tudnék mondani amikor a nagyképű beképzelt 50 éves vagyok emberek után hívtak, hogy akkor meg kéne csinálni, úgy hogy jó is legyen.


És hogy hova akarok kilyukadni? Hát oda, hogy a le nézésszem, nem kortól függ, ha nem az arcod méretétől és a tudásodtól. És a sok, nagy arcú beképzelt középkorú emberből meg nekünk van tele tökünk 20 éveseknek.


És, hogy egy kedves barátomat idézem, "a tisztelet nem jár a kórral automatikusan, azt ki kell érdemelni, és be kell bizonyítani, hogy érdemes vagy rá!" (egyébként egy 50 éves úrtól származik a mondás! ) És én maximálisan ennek megfelelően élek, tudok tisztelni és elismerni egy 20 évest és egy 90 évest is, de pusztán azért senkit mert a 20 - 21 században sikerült megélje a 60 évet, ügyes volt kap egy kockacukrot. Mert, hogy az ókorban és a középkorban valóban tiszteletre méltó volt hogy 60 éves korodig volt mit egyél( jó vadász, ügyes gazda), nem lőttek le( jó harcos, és remek demokrata voltál ) tehát volt miért tisztelni, az, hogy most az orvos tudomány által kikezelnek mindenből, az hogy ha buta vagy és életképtelen az állam eltart, és ügyes voltál megéltél 40 - 50 évet már, hát gratulálok.


üdv,

Valaki

2011. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!