Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van legjobb barátnőtök?

Van legjobb barátnőtök?

Figyelt kérdés
Én a legjobb barátnőmet már kb 8 éve ismerem. Az utóbbi években, mióta nem járunk egy suliba, nem olyan intenzív a kapcsolatunk, mivel messzire lakunk egymástól.(Én Budapesten, ő pedig egy Buapest közeli kisvárosban.) Ő a lakóhelyén jár suliba, és nem is szokott bejárni Pestre, így nagyon keveset tudunk találkozni. Ez így nagyon rossz, mert ő tényleg a legjobb barátnőm, és nagyon szeretem. A találkozóinkat mindig úgy kell megszerveznünk, h a szülei hozzák el reggel a városba. Nektek van legjobb barátnőtök?
2011. aug. 3. 23:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van!!!Az én kis nyuszókám, akit nagyon imádok. Idén lesz 8 éve, hogy "összejöttünk". Az élet minket is messzebb vitt. Gimiben voltunk együtt, utána én mentem X városba 3 évre tanulni, hazajöttem és Ő ment el ugyan oda:D

Meg a Párja is másik városban lakik, úgyhogy igazán keveset találkozunk. 1 hónapban egyszer, vagy 2-3 havonta és akkor is max délelőttől estig.

Nem könnyű, volt, hogy rágtam magam ez miatt, de legbelül tudom, hogy mindig Ő lesz a legjobb! Pedig a fősulin is sok embert megszerettem, de Ő mindenkinél másabb.

23N

2011. aug. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az én legjobb barátnőm egy nagyon rági osztálytársam, abból a suliból rajta kívül még egy lánnyal tartom a kapcsolatot, akit szintén nagyon szeretek, de azért nem ugyanaz a kapcsolatunk. A legjobb barátnőmmel annyit tudunk röhögni, iszonyú hülyeségekről dumálunk, és nagyon jól elvagyunk mindig :D Csak 2 perc kell, hogy beinduljon a dolog, és onnantól... :D Egyébként, ő is kicsit "fura szerzet", kicsit otthonülő, pl. nem szeret máshol aludni, ezért az egymásnál alvós programok nem igazán jönnek be. Nálunk is az van, h inkább én keresem őt, pl. ha már nagyon rég óta nem beszéltünk interneten keresztül, akkor felhívom, de ha akkor nem veszi föl, szinte rögtön visszahív, csak ő olyan otthon ülögetős, megelégszik azzal is, ha nyugiban otthon lehet :D De már szervezzük,h mikor találkozhatunk legközelebb.
2011. aug. 4. 09:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Van egy legjobb barátnőm, akivel mindenről tudunk beszélgetni, nevetgélni, sok mindenben egyezik a véleményünk gondolkodásunk.

Most ő sincs ott egy városban velem, nagyon messze van de interneten tartjuk a kapcsolatot.

Volt egy idő kb 2 év vagy annál több, mikor valami miatt összevesztünk és nem beszéltünk egymással.

Akkor úgy éreztem, hogy nagyon rossz nélküle de gondoltam ennek lehet, hogy így kellett történnie. :S Aztán újra kibékültünk és ugyanolyan a kapcsolatunk, mint az elején volt. :)

Azon kívül van még 1 barátnőm, vele is nagyon jól meg vagyok de még sem annyira olyan a kapcsolatom vele, mint a másikkal. De ő is fontos nekem. Sok hülyeségen keresztül mentünk már. És sok jó emlék kapcsolódik hozzá.

Az egész általános iskolai emlékeimre gondolok amikor velük voltam egy osztályban, olyankor mindig össze szorul a gyomrom, hogy bár újra így lenne, mert akkor minden olyan jó volt.

Igazából sosem volt sok barátnőm, de mikor nem volt egyáltalán egy sem (volt egy-két ilyen időszakom is ) eleinte nagyon rossz volt, elveszettnek gondoltam magam. Aztán rájöttem, hogy az egyedüllétben is meg kell találni a jót. És mikor erre rájöttem, akkor sokkal jobban éreztem magam egyedül is. Akkor nem vágytam barátnőre.

Igazából, ha velük összevesznék valamikor(remélem nem lesz így!), nem hiszem, hogy találhatnék hozzájuk hasonlóakat.És lehet nem is kéne több barátnő.

Hozzájuk fogható számomra nincsen. Volt már ilyen, mikor velük össze voltam veszve, és volt egy új barátnőm de vele nem éreztem jól hiába próbáltam nem össze hasonlitgatni a régiekkel őt, de nem ment. Olyan 'más' volt.

Hiába van csak 2 barátnőm, de velük teljesnek érzem magam.

19L

2011. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nincs. a középsuliban volt, azóta is jóban vagyunk, nagyon szeretem de sokkal kevesebbet találkozunk. mellette volt egy csaj aki azt hittem, hogy talán az, de aztán kimutatta a foga fehérjét. egy éve nem is beszélek vele. szóval inkább jó barátnőim vannak de már senkit nem emelek a többi fölé a rossz tapasztalat miatt.

és érdekes nagyon sok helyről hallom hogy a "legjobb barátnője" így meg úgy ßaszta át, és bántotta meg.

2011. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!