Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy srác vasalja a haját...

Ha egy srác vasalja a haját és csőgyatyát hord miért mondja rá mindenki hogy meleg?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok, és nagyon utálom már hogy a városban mindenki megbámul meg utánam szól ilyeneket hogy ímog*ci,rohadt b*zi stb. Nem vagyok meleg, mindig is a lányok érdekeltek, most is van barátnőm, és csak azért b*zi vagyok mert vasalom a hajam? Nem értem az embereket.. A másik meg, hogy Ausztriában és úgy általában Nyugat-Európában miért nem bámul meg senki? Ott elfogadják az emberek egymást olyannak amilyenek, ott akárhogy végigmehetsz az utcán, senki nem fog megnézni, vagy beszólni. Csak itt van ez nálunk, meg a hasonló szinten lévő szomszédainknál. Itt miért kell mindenkinek ilyennek lennie? Ti hogy vagytok ezzel?
2011. aug. 20. 21:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy túl sok az előítéletes ember.

Én max rád néznék , de nem ítélnélek el attól még lehetsz jó fej. De hogy őszinte legyek, a hozzád hasonlókból volt már sok negatív tapasztalatom, pl, hogy lenéztek vagy beszóltak ők is valamit nekem, mert én meg nem vagyok tömegcikk. Főleg lányok voltak ilyenek.

Amúgy azt sosem értettem , hogy mire jó ha egy fiú vasalja a haját, ami readásul nem túl egészséges hosszútávon, meg minek kell csőgatya.:) de ez már csak mind költői kérdés;).

2011. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Persze,megértem hogy sok beképzelt ember van,én személyszerint nem nézek le senkit,és ugyanúgy vannak olyan barátaim is,akik tök lesz*rják a külsejüket,mégis tök jól kijövünk:)

Hát igen ez így külsőség,kinek mi jön be:) nekem ez:)

2011. aug. 20. 21:58
 3/47 anonim ***** válasza:
67%
Ezt most ne vedd sértésnek, de azért, mert itt nyávogsz ahelyett, hogy akkor lennél ember, mikor beszólnak.
2011. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki k.urvának áll, ne sírjon, ha b.asszák. Úgy öltözöl mint valami retkez b.uzi, aztán meg csodálkozol, ha annak néznek.
2011. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Ha így érzed jól magad, ne változtass! Szard le, mit mondanak, ha egyszer nincs valóságalapja az állításaiknak! Az én barátomra is sokszor mondják, hogy meleg, mert ő is csőnacit hord, meg vasalja a haját. Ahoz képest a lányok 90%-a szívesen cserélne velem, és inkább irigységből b.zizzák. (:

Tehát legyél önmagad! (:

2011. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy jön egy-két ilyen g*ci:D

nem nyávogok,oda szoktam menni az ilyenekhez,csak gondoltam meg kérdezem itt is hogy miért vagytok ilyen gyökerek.

egyébként meg ahelyett hogy itt engem osztasz hogy úgy öltözök mint egy b*zi inkább nézz magadba kicsit;) hülye gyökér..

utolsónak meg köszönöm:)

2011. aug. 20. 23:14
 7/47 anonim ***** válasza:
67%
mert egy férfihez nem illik, hogy vasalja a haját. akkor marha sokat foglalkozik magával és nekem az beképzeltes hatást kelt, és azt utálom. meg metroszexuálisosat... és a csőgatya meg olyan mintha harisnyát hordanál.. nekem nem tetszik...
2011. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Jó hát ez már ízlés kérdése:) Nekem is vannak dolgok amik nem tetszenek,de nem szólok le senkit azért mert más jön be neki mint nekem.
2011. aug. 21. 01:15
 9/47 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyeneket utálom én is.Már a vasalt haj is elég b*zis a csőgatyáról meg már ne is beszéljünk.Undorító látvány egy igazi férfi nem vasalja a haját meg nem keni ki magát nem hord rózsaszín lila felsőt.Múltkor haver fürösztette meg az orra vérében egy hozzád hasonlóan öltözködő nyápic gyereket.Egyből besz.rt a félelemtől és nyávogott mint egy k.rva.Ha meg egy téglát kellene arrébb rakni beh.gyozna a fáradságtól mert dolgozni azt egyik se tud.Lepontozhattok de nekem ez a véleményem és sok normálisan öltözködő viselkedő embernek is.Remélem hamar kimegy a divatból ez az idióta öltözködési mód.........
2011. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Neked meg csak gratulálni tudok te hulladék.. Mi az hogy dolgozni egyik se tud? Kérlek szépen vidéken élek,van hogy végigdolgozom a napot fahordással meg ilyenekkel,szüleim ehhez szoktattak. Neked pl. hogy esne ha vki csak azért ugatna le mert nem tetszik neki a stílusod? Az ilyeneket kéne írtani mint te. Nekem meg ez a véleményem.
2011. aug. 21. 01:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!