Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy srác vasalja a haját...

Ha egy srác vasalja a haját és csőgyatyát hord miért mondja rá mindenki hogy meleg?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok, és nagyon utálom már hogy a városban mindenki megbámul meg utánam szól ilyeneket hogy ímog*ci,rohadt b*zi stb. Nem vagyok meleg, mindig is a lányok érdekeltek, most is van barátnőm, és csak azért b*zi vagyok mert vasalom a hajam? Nem értem az embereket.. A másik meg, hogy Ausztriában és úgy általában Nyugat-Európában miért nem bámul meg senki? Ott elfogadják az emberek egymást olyannak amilyenek, ott akárhogy végigmehetsz az utcán, senki nem fog megnézni, vagy beszólni. Csak itt van ez nálunk, meg a hasonló szinten lévő szomszédainknál. Itt miért kell mindenkinek ilyennek lennie? Ti hogy vagytok ezzel?
2011. aug. 20. 21:48
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Én elfogadom hogy mindenkinek megvan a véleménye erről,ezzel nincs is bajom. Bajom azzal van hogy ezt sokan szóvá is teszik. Ha bárkinek a véleménye érdekel megkérdezem,de amíg nem adok rá okot addig ne szóljon be senki,mert az viszont elég szánalmas dolog.
2011. aug. 21. 19:43
 22/47 bitangbigtank ***** válasza:
Egy pasi egyáltalán minek vasalja a haját?
2011. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Mert nekem az jön be:) nem szeretem ha összevissza áll,így érzem jól magam:) elfogadom,hogy ez nem mindenkinek tetszik,hisz nem vagyunk egyformák,csak azt utálom mikor ezt valaki szóvá teszi.
2011. aug. 22. 19:44
 24/47 anonim ***** válasza:

01:17 "hulladék" :D vagyok


Te meleg f*sz!Még most se látod be ennyi válaszadás után sem hogy egy homoszexuális b*zi vagy?Aki vasalja a haját alapból nem normális de te ezt úgyse veszed észre mert az orrodig érő vasalt hajadtól semmit se látsz!inkább akasztanád fel magad hidd el szívességet tennél a társadalomnak!:D Ja és az ilyen homokos genetikai hulladékok nem tudják mi a munka.Csak egyszer vinnélek el oda ahol dolgozok egy fél nap alatt össze sz*rnád h*gyoznád magad.Az meg nekem csak hobbi hogy hetente 12-15 órás munka mellett 5 köbméter fát aprítok össze és teszem a helyére!

2011. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
em nemlátom be,mert attól hogy pár előítélete f*sz ezt mondja attól ez még nem így van:D hát igen tanulni kellett volna azt akkor nem dolgoznál 15 órákat xD ennyi:D
2011. aug. 22. 23:20
 26/47 A kérdező kommentje:
am meg nemtudom hány éves vagy,de pl. megnéztem volna hogy te 16 éves korodban mennyire tudtad hogy "mi a munka"..:D
2011. aug. 22. 23:22
 27/47 bitangbigtank ***** válasza:
95%

arra találták ki a fésüt hogy rendezett legyen :D am meg többnyire nőknél szokás ez a haj vasalás, nem tom mióta divat pasiknál ha ez tetszik hát istenem ez van, de szerintem csak azért szólnak be, mert szerintük aki női cuccot használ az az

nem biztos hogy teljesen lejön mit akartam kihozni belőle szóval bocs ha félre érted

2011. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
attól még ha egy tincs kiáll azon nem segít a fésű:D de most valakinek attól hogy beszól meg megbámul mennyivel lesz jobb? érdekes módon nyugaton senki nem csinálja ezt..ezt nem vagyok képes felfogni (lehet velem van a baj) mi magyarok miért nem tudunk ilyen toleránsak lenni egymással? vagy csak én szeretnék egy olyan országban élni ahol nem kezelik le az embert azért mert más stílust követ?
2011. aug. 22. 23:27
 29/47 anonim ***** válasza:
74%
Ha női szokásokat veszel fel, az nem "stílus". Tudom, ha annak állítod be, úgy könnyebb neked.
2011. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
azért veszek fel női szokásokat mert szeretem ha egyenes a hajam? haggyuk már..:D
2011. aug. 23. 01:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!