Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy srác vasalja a haját...

Ha egy srác vasalja a haját és csőgyatyát hord miért mondja rá mindenki hogy meleg?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok, és nagyon utálom már hogy a városban mindenki megbámul meg utánam szól ilyeneket hogy ímog*ci,rohadt b*zi stb. Nem vagyok meleg, mindig is a lányok érdekeltek, most is van barátnőm, és csak azért b*zi vagyok mert vasalom a hajam? Nem értem az embereket.. A másik meg, hogy Ausztriában és úgy általában Nyugat-Európában miért nem bámul meg senki? Ott elfogadják az emberek egymást olyannak amilyenek, ott akárhogy végigmehetsz az utcán, senki nem fog megnézni, vagy beszólni. Csak itt van ez nálunk, meg a hasonló szinten lévő szomszédainknál. Itt miért kell mindenkinek ilyennek lennie? Ti hogy vagytok ezzel?
2011. aug. 20. 21:48
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

14:08-nak és 14:41-nek köszönöm,végre normális válaszokat is kaptam:)

suliidőben minden reggel,ilyenkor nyáron,meg szünetekben csak ha megyek valahova,ha itthon vagyok egész nap nem állítom be:D

"Ha emiatt leír valaminek valaki vagy nem tetszenék neki azt nem fogom sajnálni, csak nyugodtan, ő vesztett, nem én. Már ha emberileg nézzük."

Na ezzel tökéletesen egyetértek:D csak néha kicsit már zavarnak az ilyen magukat keménynek képzelő beszólongatós gyökerek -.-"

2011. aug. 23. 16:49
 42/47 anonim ***** válasza:
29%
Hülye kis b.zi vagy az a véleményem.Remélem vagy 10 kancigány jól megb*ssza az a köcsög vasalt fejedet :D Lehet még élveznéd is :P
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
na neked meg gratulálok a 40-es iq-hoz f*szfej:D ne itt éld ki a vágyaidat jó?:D tudod mindenki magából indul ki;) f*szkalap:D:D
2011. aug. 24. 18:36
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

"tudod mindenki magából indul ki;) f*szkalap:D:D"


EPIC.

2011. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
ok..:D
2011. aug. 24. 18:39
 46/47 A kérdező kommentje:
most esett le,fáradt vagyok na:D bocs ha félreérthetően fogalmaztam,a lényeg hogy lesz*rom a gyökér fejét.:D
2011. aug. 24. 18:40
 47/47 anonim ***** válasza:
Tiniknél divat ez. Lásd Emo mánia. Valosziluleg nem a 20-as eveidben jársz, de addigra úgy is leszoksz erről a stílusról.
2012. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!