Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy srác vasalja a haját...

Ha egy srác vasalja a haját és csőgyatyát hord miért mondja rá mindenki hogy meleg?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok, és nagyon utálom már hogy a városban mindenki megbámul meg utánam szól ilyeneket hogy ímog*ci,rohadt b*zi stb. Nem vagyok meleg, mindig is a lányok érdekeltek, most is van barátnőm, és csak azért b*zi vagyok mert vasalom a hajam? Nem értem az embereket.. A másik meg, hogy Ausztriában és úgy általában Nyugat-Európában miért nem bámul meg senki? Ott elfogadják az emberek egymást olyannak amilyenek, ott akárhogy végigmehetsz az utcán, senki nem fog megnézni, vagy beszólni. Csak itt van ez nálunk, meg a hasonló szinten lévő szomszédainknál. Itt miért kell mindenkinek ilyennek lennie? Ti hogy vagytok ezzel?
2011. aug. 20. 21:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
76%

„vagy csak én szeretnék egy olyan országban élni ahol nem kezelik le az embert azért mert más stílust követ?”


Lehet, mert én meg nem szeretek ocsmány dolgokat látni. Mert azért akadnak nyugaton morbid stílusok. Néha még itt is látni.

2011. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Most attól függ a nyugat melyik részére gondolsz. De nézd meg mondjuk Ausztriát. Nekem pl. sokkal jobban tetszene ha a magyar emberek mentalitása is olyan lenne mint az osztrákoké.
2011. aug. 23. 12:15
 33/47 anonim ***** válasza:
74%
Az osztrák ember mentalitását már ismerem, aki nem osztrák, az alsóbbrendű faj. Inkább nem kérek belőlük, köszönöm.
2011. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Hát én nem ezt tapasztaltam,de mindegy ez most nem lényeges. Nem erre a részére gondoltam,hanem arra a toleranciára ami ott jelen van.
2011. aug. 23. 12:23
 35/47 anonim ***** válasza:

a tolerancia épp abból adódik, hogy alsóbb rendűek, gondolom.

"addig tapintatos az ember, amíg van benne alázat." ez igaz.

a magyarok nem fognak változni ebből a szempontból, és ez nekik így jó, hanem tudod elfogadni, ez van:)

2011. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
hoppá, félre olvastam azt a kommentet. bocsánat, ne vegyétek figyelembe azt a válaszom.
2011. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy , hogy ki hogy öltözködik.

De hogy őszinte legyek, nem sértésként, de én valamiért nem tudok férfiként tekinteni egy olyan fiúra, aki vasalja a haját, meg csőnadrágot hord. Egyáltalában 10-ből ha max 1-et látok olyan fiún akin jól is áll a csőnadrág. A többiek meg csak divatból hordják. Meg ez a hajvasalás? Használsz valamit rá, hogy ne roncsolja szét a hajadat?

Tudod, hogy mennyire tönkre fog menni a hajad?Még akkor is, ha most nem látod az eredményét, majd pár év múlva megfogod tapasztalni. Ha meg nem tudsz róla leszokni, akkor meg inkább egy héten max csak kétszer használd.

Mennyit szoktad amúgy használni?

Meg amúgy meg, én is elfekszem a hajam de arra ott a fésű. Vagy valami balzsam, hajlakk.

Egyébként meg nem néznélek le, csak megbámulnálak maximum, de ez én vagyok. Tudom, hogy az emberek a külső alapján ítélik meg a másikat, én is tapasztaltam már pedig én nem is öltözködök kirívóan sem. Magyarországon tényleg sok a sötét ember.

Nem a borítója",azaz külseje, alapján kéne megítélni az embereket, mert nem tudhatod mit rejt a belseje. De tudom,sok "okos" erre azt fogja írni, hogy kit érdekel a belső, ha "ocsmányul" néz ki.. Kinek hogy. Japánban pl bárki felmer venni bármit, ott biztos nem néznének le.

Mert ott mer önmagam lenni az ember. És miért ne hordanánk azt, amit mi szeretnénk? miért néznénk mások igényeit, ha mi abban a ruhában érezzük jól magunkat?

Szóval, én már úgy vagyok vele, ha változtatni szeretnék a ruhatáramon csak is a saját igényeimet nézném, azt nem, hogy ki mit gondolna rólam. Ha emiatt leír valaminek valaki vagy nem tetszenék neki azt nem fogom sajnálni, csak nyugodtan, ő vesztett, nem én. Már ha emberileg nézzük.

2011. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
91%

én egyet értek abban, hogy nem kell törődni azzal, hogy másnak nem tetszik, basszus már, attól vagy igazán ember, különleges ember, hogy felmered vállalni a különlegességedet!!

ezek a kritikák teszik próbára a különlegességét az embereknek, ha igazán különleges valaki, akkor nem foglalkozik a kritikákkal.

2011. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

„Meg amúgy meg, én is elfekszem a hajam de arra ott a fésű.”


Meg a borbély.

2011. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Meg aztán egy férfinak kinéző élőlénynek különben sincs olyan hosszú haja, hogy sütni kelljen.
2011. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!