Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket mennyire szoktak...

Titeket mennyire szoktak dícsérgetni (külsőleg) az emberek, főleg idegenek, vagy kicsit ismert személyek? Ha nem dícsérnek meg, akkor az azt jelent, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy nem járok olyan sokszor el ( nem vagyok itthonülős, csak nem megyek mindig vhova ), de szinte sose dícsér meg senki:( pár barátnőm pedig néha meséli, hogy múltkor hogy megdícsérte egy csaj x helyen, hogy milyen szép, milyen szép rajta egy dolog...

volt már, hogy egyik barátőmmel volt egy helyen, és egy csaj, akit egy kicsit ismertünk, mondta a barátnőmnek, hogy jajj milyen jó ez rajtad, milyen jól néz ki, tehát dícsérte...én meg ott álltam, néztem mellette magamra nézve, és olyan rossz volt...mert pl. van, amikor kiteszek magamért, és úgy érzem, jól áll ez vagy az, de hiába:( nincs önbizalmam sem:(

nem arról van szó, hogy mindenki dícsérgessen, hanem csak jól esne az embernek egy két kedves szó...de gondolom értitek mire gondolok:)

és azt is tudom, hogy nem ez a legfontosabb dolog, és már sokszor legyintek és nem zavar, de néha eszembe jut és elszomorodom...:(

ennyire csúnyácska lennék? ez egyenlő azzal, hogy egy ronda lán vagyok? ti hogy vagytok ezzel? mik a tapasztalataitok?

köszönöm!:)


2011. aug. 25. 21:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
abban is van vmi, h ha megpróbálom azt mutatni, h van önbizalmam, akkor az is sokat számíthat:)
2011. aug. 25. 22:10
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne azt mutasd, hanem tényleg legyen önbizalmad. Ha van önbizalmad, az megmutatkozik a kisugárzásodon, ami hatalmasat dob rajtad. Hidd el. :)

Csak bátran előre, fejet fel, és ha dícséretet szeretnél kapni pl. 1-2 sráctól, pillants néha az arcukra, a szemükbe. Ha visszanéznek, és le sem akarja venni rólad a szemét, szerintem egyértelmű dícséret.

Sok esetben a fiúk félnek odamenni és megdícsérni, mert félnek, hogy a lány azt tolakodásnak venné. Hidd el, mivel fiú vagyok, tudom. :)

2011. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyelj:) Mindenki szép a magamódján. Jó, vannak csúnyák is.

De rengeteg gyönyörű lány van, és komolyan úgy képzeled, hogy mindenkit szerre meg kell dicsérgetni, hogy önbizalma lehessen?? amúgy pl. facebookon mindig az folyik, hogy idegen emberek dicsérgetnek Csúnya! lányokat. az biztos, hogy annyira nem szépek, mint aminek mondják őket, csak esetleg felakarják csipni, mert könnyű esetnek érzik. mittom. a lényeg, hogy ha nem dicsérnek akkor is szép vagy:) Vannak olyan lányok akik annyira gyönyörűek, hogy nem is mernek hozzájuk szólni, és csak úgy megdicsérni az idegenek.

Amúgy alap. Tedd félre a negatív önkritikáidat, és ne nézd azt, hogy más mit mond. Nézz tükörbe(torz önlátás nélkül) és lásd önmagad:) a szép oldalad. ne pedig mást faggass arról, hogy csúnya vagy-e?

Amúgy ez nagyon relatív, mindenki másképp látja, van aki szerint én is gyönyörű vagyok, meg hallottam olyant is, hogy hülye fejem van:))

2011. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jó, csúnyák alatt azokat értem, akik tényleg egyáltalán nem törődnek azzal, hogy hogy néznek ki, nem érdekli őket, vannak ilyen emberek. meg vannak full önbizalom hiányosak, akik nem értik mit keresnek a földön, és alapból szépek lennének, de a negativ kisugárzásuk taszitó.
2011. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb válaszokat:) nagyon kedvesek vagytok:)

örültem a tanácsoknak is:) igen, lehet hogy sok srác nem annyira meri megszólítani a lányokat:D és abban is van vmi, h mindenkinek más a szép...így belegondolva nekem volt már, h tetszett egy srác, mert láttam benne vmi különlegeset, de másnak nem tetszett...:)

lesz önbizalmam!mostmár a sarkamra állok:D:D

megpróbálok változtatni ezennnn:)

köszönöm a válaszokat:)

2011. aug. 27. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!