Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Buliban szoktatok inni?

Fiatalok! Buliban szoktatok inni?

Figyelt kérdés
ha nem szoktatok, annak van valamilyen különösebb oka? hogy jobb a buli, részegen vagy józanon?
2011. aug. 27. 19:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

A Karóva tejbárban általában tej pluszt iszom. Tej plusz vellocetet, synthemescet, vagy drencromot.


Aki kitalálja melyik filmből van kaphat egy pacsit:D

2011. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen oldódom, szóval mindig iszok buliban, és mindig töményet.

Viszont, mostanában úgy érzem, már eljutottam arra a szintre, hogy többre értékelek egy pohár finom bort, és nem akarom teljesen kiütni magam, csak hogy épp egy kicsit üssön. 22/L

2011. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 reptoid tudós 2 ***** válasza:
100%

Én még enni is!

Komolyan mondom, ha egy buliban van kaja, akkor az megsokszorozza az élményt, némi beteljesülést okoz.

Ha iszol, akkor pedig különösen jól esik. Csak ne hányd ki.

2011. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Most már annyit nem, de régen sokat ittam,és sajnos bántam meg dolgokat...


20/L

2011. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem bulizom. :D

Inni max. hetente egy doboz citromos sör, az bőven elég.

21/L

2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem járok buliba és nem is iszok... Pedig sajnos a legtöbb korombeli teszi. 15/L
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen oldódom, ha iszok akkor pedig olyan szép és jó lesz minden a buliban. Ott szerintem pont az a jó,ha van pia.
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, de ha akarnék se tudnék berúgni, vagy csak nagyon csúnyán. Ha sörözök, borozok, attól nem rúgok be, csak spicces leszek maximum, de alig észrevehetően. Ahhoz rövidet kéne innom, hogy be is rúgjak, de azt meg nagyon nem bírom, és nagyon ordenáré módon néznék ki tőle. Utoljára szerintem 18 évesen voltam úgy részeg, hogy nem spicces, de nem is asztal alatt fekvős. Úgyhogy nem kísérletezek ilyesmivel, meg amúgy is, minek? Tökéletesen jó nekem, hogy elsörözgetek/borozgatok, kicsit oldottabb hangulatba kerülök, legalább másnapos sem vagyok utána.

24/L

2011. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem járok valami sűrűn buliba, de nem szoktam inni. Esetleg ha szülinap van, valami pezsgőt vagy ilyesmit koccintásra, de arra, hogy berúgjak, nem igazán érzek késztetést. Meg nem is ízlik a legtöbb alkohol. 17/L
2011. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem magam aljasra inni, de azért le szokott csúszni pár sör. se tömény se bor, mert azoktól rosszul vagyok és hányok.

egy kis spicces, vagy enyhe részegség nem tesz tönkre, és jó sztorik születnek.

most vagyok fiatal, most kell átélni ezeket az időket, 30 évesen már úgysem ez lesz a fontos, hanem a családom és a gyerekem.

24l

2011. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!