Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Buliban szoktatok inni?

Fiatalok! Buliban szoktatok inni?

Figyelt kérdés
ha nem szoktatok, annak van valamilyen különösebb oka? hogy jobb a buli, részegen vagy józanon?
2011. aug. 27. 19:47
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
70%

Szoktam, de csak annyit, hogy picit lazább legyek, kivéve ha vezetek, akkor marad az üdítő.


22/F

2011. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de én is csak addig, amíg jókedvem van tőle. 18/L
2011. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

(20:06! Stanley Kubrick-Clockwork Orange, kérem a pacsit!)

Ritkán járok bulizni, még ritkábban iszom, mert általában én vezetek. Ha nem, le-lecsúszik egy-két pálinka, de még így is mindig én vagyok a buli legjózanabbika. :) Jól tudom érezni magam anélkül is...

22L

2011. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én a barátaimmal csak józanul tudom jól érezni magam, mert úgy vagyok önmagam, és azt se szeretem, ha mások leisszák magukat, amikor velem vannak. Ha iszom, az nekem már nem szórakozás.
2011. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni. Egyrészt azért, mert nem iszom és szinte alap a bulizáshoz a piálás. Másrészt azért, mert nem tudok és nem is szeretek táncolni, full bénának érzem magam és iszonyatosan kényelmetlenül érzem magam ha táncolni kell. Az egész nem az én világom.
2011. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak annyit hogy ellazuljak
2011. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!