Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen buta sok ember? ()

Miért ilyen buta sok ember? ()

Figyelt kérdés

Miért ilyen buták az emberek?


Szeirntem az okos embernek saját véleményei vannak persze logikus és nem hasra ütve.és utána néz dolgoknak,és nem agresszív mert tudja:)


pl.: most arra gondolok hogy senkise gondolt arra hogy a börtönbe kerülöket kezeltetni kéne?

mert olyan olyan mintha sarokba dobod a szemetett és vársz rá hogy magától menjen ki xD

Vagy

sajnálattam láttom hogy a mai világban divat a nyomorékokat bántani ,

én szerintem az a normális ha segitesz neki és nem raksz még a terhére.

pl.: osztályunkban volt 1 autista, bántották , én nem vagy probáltam lelezni mert ha nem csinálom akkor gondolom ugyanaz vagyok.

meg sorolhatnám.....


2011. szept. 1. 19:54
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
tudnél még sorolni csak szeirntem ennyi elég lesz :D
2011. szept. 1. 19:55
 2/33 A kérdező kommentje:
ja és 17 éves vagyok :D
2011. szept. 1. 19:57
 3/33 A kérdező kommentje:
hmm asszem roszul fogalmaztam meg mind1 :D
2011. szept. 1. 19:59
 4/33 Timberwolf ***** válasza:
100%
Hát erre a kérdésre én is szívesen szeretnék választ kapni. Azokat az embereket is kezeltetni kéne, akik mások megalázásában, tönkretételében, kigúnyolásában lelik örömüket.
2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
én azt csinálnám hogy a butákat okitanám és a bunkókat meg figyelmeztetném majd lépek :D okos emberel nem érdemes kikezdeni :D
2011. szept. 1. 20:01
 6/33 A kérdező kommentje:

am irok még 1-et a felsorolásból ami még lényeges :D

hogy sok ember nagynak hiszi magát hogy ha csunyán beszél?

vagy hogy ha mindig legujabb mobilokat veszi akkor meg menő?


vagy hogy a nép utálja SP-et meg Flourt

szerintem csak irigy a nép rájuk mert többet ért el és hirtelen haragában buza mond ahogy szoktam látni :D

buza szokott buzázni :D általában igy van xD

2011. szept. 1. 20:06
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
és mi van azokkal akik ártatlanul kerülnek börtönbe vagy akik azért mert megvédték magukat?
2011. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
59%

Ezt én is észre vettem. Nem gondolom azt, hogy 'én vagyok a legokosabb ember a világon', de azért, ha végig nézek az emberek nagy részén, akkor csak egy dolgot érzek: szánalmat.

Nem tudnak önállóan gondolkodni, nem képesek szépen-választékosan beszélni, aki így beszél azt meg lenézik, mert 'hülye stréber, stb.'. Ha valakinek valami testi hibája, betegsége van, akkor őt 'menő' kiröhögni, meg bántani, pedig inkább segíteni kéne neki. A logika ezeknek az embereknek az ősellensége, semmit nem tudnak megérteni, csak az izé-t, a nem tom-ot, meg a társaikat.

Felszínesek, előítéletesek, rasszisták, szélsőségesek, stb. Csak magukkal törődnek, ha valakinek segíteni kéne az nem érdekli őket, mert 'ki nem szarja le?!'.

Egoisták, ami miatt azt hiszik, hogy jobbak mindenkinél, és ezt ki is mutatják.

Az a baj, hogy ez az emberek 90%-ra igaz. Vagy még többre.

Nem mondom azt, hogy tökéletes vagyok, mivel akik ismernek azok tudják, hogy vannak hibáim, de ezek nem olyan hibák, mint az, hogy 'egy egoista paraszt vagyok, aki szerint az a menő, hogy ha mindenkit megszégyenítünk'.

2011. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

ja am szerintem lenne az igazágáos ha nem kerülne be az ártatlan.

meg olyat is láttam hogy valaki betört az óvódába mert nem volt gyerekkora. a gyermekkorát kellett volna megadni neki nem bezárni -.-''

ész

2011. szept. 1. 20:13
 10/33 A kérdező kommentje:

20:10 egyetértek veled :D

de amugy nem halottad hogy a magyar nép bunkó?

am asszem a budapestiekre vonatkozik,persze vannak kivételek.(budapesti vagyok de a saját börömőn is tapasztalom)

mindenhol vannak szerintem kivételek .

2011. szept. 1. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!