Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen buta sok ember? ()

Miért ilyen buta sok ember? ()

Figyelt kérdés

Miért ilyen buták az emberek?


Szeirntem az okos embernek saját véleményei vannak persze logikus és nem hasra ütve.és utána néz dolgoknak,és nem agresszív mert tudja:)


pl.: most arra gondolok hogy senkise gondolt arra hogy a börtönbe kerülöket kezeltetni kéne?

mert olyan olyan mintha sarokba dobod a szemetett és vársz rá hogy magától menjen ki xD

Vagy

sajnálattam láttom hogy a mai világban divat a nyomorékokat bántani ,

én szerintem az a normális ha segitesz neki és nem raksz még a terhére.

pl.: osztályunkban volt 1 autista, bántották , én nem vagy probáltam lelezni mert ha nem csinálom akkor gondolom ugyanaz vagyok.

meg sorolhatnám.....


2011. szept. 1. 19:54
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

én csak magamba mondom meg a véleményemet de megadom neki az esélyt,

pl.: felszínes véleménynek nem látszok okosnak :D

és még valami mindent csak mértékel szabad pl.: ügyesen kell sporolni nem kell odáig fajulnia hogy port és vizel élsz(példa)


hát én ugy jövök rá ezzekre hogy elgondolkozok dolgokon,

am igen mindenkivel ki lehet jönni :)


hát igen senkise tiszta egyébbként

mindenkinek van olyanja amire nem büszke :D

én se vagyok büszke arra amikor még buta voltam :D


,,A baj ott kezdődik, hogy az emberek túl sokat kezdenek el foglalkozni másokkal.,,

itt is megemliteném hogy mindent csak mértékel szabad :D


magamtól jöttem rá dolgokra, am persze közben utána néztem érdekességek után :)

pl.: láttom ha valaki hazudik.persze ezzel lehet tévedni de én nem ugy fogom fel hogy gonosz aki hazudik.

pl.: ha kiakarnak rabolni az utcán és megkérdezik hogy van mobilod gondolom mindenki NEM-re válaszol.

szóval álszent aki azt mondja hogy utálja ha hazudnak.

akkor van a baj ha rossz szándékból hazudnak.

2011. szept. 2. 16:13
 32/33 A kérdező kommentje:
várok még választ
2011. szept. 3. 19:38
 33/33 anonim válasza:
Azt várhatsz! :D
2012. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!