Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen buta sok ember? ()

Miért ilyen buta sok ember? ()

Figyelt kérdés

Miért ilyen buták az emberek?


Szeirntem az okos embernek saját véleményei vannak persze logikus és nem hasra ütve.és utána néz dolgoknak,és nem agresszív mert tudja:)


pl.: most arra gondolok hogy senkise gondolt arra hogy a börtönbe kerülöket kezeltetni kéne?

mert olyan olyan mintha sarokba dobod a szemetett és vársz rá hogy magától menjen ki xD

Vagy

sajnálattam láttom hogy a mai világban divat a nyomorékokat bántani ,

én szerintem az a normális ha segitesz neki és nem raksz még a terhére.

pl.: osztályunkban volt 1 autista, bántották , én nem vagy probáltam lelezni mert ha nem csinálom akkor gondolom ugyanaz vagyok.

meg sorolhatnám.....


2011. szept. 1. 19:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

/Isten szeretheti a butákat, ugyanis sokat teremtett/

Amúgy 20:10-nek teljesen igaza van, nem tudom miért menő káromkodni, más bajából viccet csinálni, de viszont az előítéleteket megtartom ( ha mondjuk segítenék egy c!gánynak biztos valamim bánna (értékem vagy egészségem)

Másik, én börtönben "hoteleskedni" nem engednék senki, ki autópályát, vasutat építeni meg közterületet gondozni fegyveres felügyelet mellett, ha szökik lelőni, kíváncsi lennék lenne e ennyi bűnöző.

2011. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Azért mert a mai kölyköknek az az izé, h már 9-10 évesen ilyen laptop, ilyen érintős teló, ha elmegy vhogy, anyuka hívja, mi? nekem anyám azt mondta h ekkor legyél itthon, otthon is voltam! Nem függtem a gépen már 7-8 évesen, nem volt telóm, nem volt plazma TV-m, mégis túléltem, és nem vagyok hülye, mert nem vagyok lusta kinyitni egy könyvet és olvasgatni, mint a mai gyerekek. Ezért a mai gyerekek (a jövő generációja) ilyen elkényesztetett gyerekek lesznek, így bunkók meg minden. Nem azért, mert nekem is van telóm, meg gépem, de 7-8 évesen nem érintős telóval szórakoztam, meg nem a gépen függtem. Ennyi a véleményem.
2011. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyeséget hogy tudtál összehordani? Ennek se füle se farka.
2011. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
szerintem meg nincs igaza 20:10-nek, aki ilyeneket ír, hogy az emberek 90%a üres fejű egoista bunkó azt ovodától kezdve csúfolják? szerintem az emberek 10%a sem ilyen. Persze nem mindenki kis angyal, a különcöket szeretik kibeszélni, kirekeszteni, olykor megalázzák őket de általában azoknak akik így viselkednek van másik oldaluk is. Tapasztalatból mondom.
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Könnyebben mint hinnéd =D
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

a családom buta :D

néha feltesszem magamnak ezt a kérdést hogy:kikel vagyok én körül véve.

persze csak a gondolataiban

motyogni nem szoktam magamban :D


én se hiszem magamról hogy a világ legokosabbja vagyok,

ugy vagyok hogy okos vagyok de nem a legokosabb :D

nem létezik mindentudó ember igy érvényesül hogy mindenkinek lehet újjat mutatni :D

2011. szept. 1. 20:36
 17/33 anonim ***** válasza:
Hát néha én is ezt gondolom, kedves kérdező, hogy egy idióta családba élek, de néha meg nem =)
2011. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Annie Jackson-nak

én már pár éve a gépen logok de azért hogy információt gyüjtsek(hobbim) és soakt tudok már és haladok folyamatosan :)

ja és a gép azért rongálja a szemet mert sok ideig nézel 1 helyre és az rosszat tesz a szemnek.

és én csak olyan könyvekre szeretem az időmet adni amiből tudok is tanulni valamit amit feltudok használni később.

még se lettem elkényesztetett :D

ja és van érintősem.ki nem -.-

2011. szept. 1. 20:42
 19/33 A kérdező kommentje:

20:35-nek

erőltesd meg az agyadat és rájösz.


hát mindenki van más oldala -.-

2011. szept. 1. 20:43
 20/33 anonim ***** válasza:
Most attól, mert megpróbáltál pár mondatot összerakni úgy, mintha értelmes lenne, még nem lesz buta a többi ember...
2011. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!