Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Stohl börtönbünte...

Mit gondolsz Stohl börtönbüntetéséről?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom teljes mértékben megérdemelte, színész vagy sem, semmivel sem különb, mint én , pedig ha én lettem volna a helyébe már rég ott rohadnék a börtönben. Viszont szerintem ez jó példa is lehet a fiatalság számára, látva azt, hogy nem feltétlenül számít, hogy ki vagy.
2011. szept. 6. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint be vallom hogy ez engem meglepetésként ért. Mert ugye az eredeti 2 év 4 hónap büntetésről úgy tudtam hogy már enyhítették és nem kapott felfüggesztetett, ma pedig hallom hogy mégis börtönbe kell mennie, igaz 10 hónapra. Őszintén szólva teljes mértékben egyet értek, igaz 2 évet érdemelne, na de ez most mindegy. A lényeg hogy börtönbe megy amit megérdemel és csak is így fogja majd fel teljesen azt hogy mégis mit művelt.
2011. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én se gondoltam, hogy börtönbe kell mennie, de tényleg megérdemli..De ennél sokkal többet kellett volna kapnia!!!

Ha xy tette volna ugyanezt, szerintem 5 év körülit varrtak volna rá.De persze Stohl úr aztán "valaki", neki muszáj enyhiteni a büntetést..

S-Z-Á-N-A-L-M-A-S-!

2011. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Közéleti személyiségekre csak 0-50%-ig érvényesek a törvények, ezt megtanulhattátok volna már.
2011. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb az hogy azt kérte majd jövőre mert most sok a melója.
2011. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy tudjátok. Bent el lesz különítve, vigyáznak majd rá az őrök és egy veszélyes bűnözővel sem fog találkozni. Tehát 5 hónapot nyaral, aztán szabad.
2011. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
megérdemelte, de mint sokan én is keveslem...
2011. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Megérdmelte szerintem is, de pofátlanul kevés és még az is hogy ő majd jövőre, illetve 5 hónap után enyhítés.


Még jó hogy nem felfüggesztett lett, mert akkor szétszedték volna a bíróságot atomjaira.

Fletewvőnek igaza van, a közember egy fél év után már börtönben rohadna, több évig.

2011. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Majd folytatja a hittérítő munkáját a börtönben, ez végülis nem valóságshow lesz, hanem a közérdekű, szociális félóra a tv-ben.
2011. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön Császár Előd jutott eszembe.Sajnos keveset kapott,az meg elég szánalmas próbálkozás,ahogy az országot járta és elmondta,hogy nem szabad csinálni.Ő már csak példát mutat!!!Ha nem lett volna híres simán leültetik.
2011. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Császár Előd úgy konkrétan semmit nem kapott emlékeim szerint, és ha én annyit sikkasztottam volna, mint Cili, ott rohadnék meg a sitten, talán nyugger koromra szabadulnék.
2011. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!