Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy éreznétek magatokat, ha...

Hogy éreznétek magatokat, ha ismertek lennétek, és emberek milliói mindenáron meg szeretnének ismerni benneteket?

Figyelt kérdés
Az előbb néztem egy interjút egy külföldi énekessel. A lány, aki beszélgetett vele, ugy nézett ki, mint aki mndjárt összeesik. Csak belegondoltam, milyen érzés lenne ha pl velem lenne igy, én nem tudnám felfogni, hogy ennyi ember szeret, rajong értem, és azért, amit csinálok. Vannak, akik száz kilómétereket utaznak csak hogy ott lehessenek kedvencük koncertjén, vagy találkozzanak, fényképezkedjenek vele. Aztán az ajándékok, emlékek, levelek, autogramkérések, párkapcsolati ajánlatok stb... Nem tudom, ha velem történne, teljesen felfoghatatlan lenne számomra, de egyben csodálatos is.
2011. szept. 6. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek mindenképpen két oldala van.

Lehet, hogy tök jót "spanolna" valaki vadidegen emberekkel, ugyanakkor amikor egy cikk jelenik meg a magán életéről, avagy bulvár képek itt ott megjelenő ráncokról, narancsbőrről és egy ország/világ nézi, illetve olvassa a lekicsinylő, bunkó stílusban megírt szöveget, annak már ugye annyira nem is örülnének sokan.


Engem nem vonz ez a "szakma". Persze jó lenne híresnek és gazdagnak lenni, de inkább valami "nagy dolgot" téve lennék az, a háttérben. Mondjuk szívesen lennék híres építész, vagy hasonló, akit a szakmájában elismernek, de igazán nem ismert a mindennapi laikus emberek számára, így simán kimehetek az utcára anélkül, hogy mindig a toppon kéne lennem attól tartva holnap mi jelenik meg rólam az újságban.

2011. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg összeroppannék idegileg, mert mint normális ember sem tudom viselni, ha páran túl közel próbálnak kerülni hozzám, meg akarnak ismerni úgy, hogy nekem nincs kedvem adni magamból.

Sajnos csak kevés ember társaságát bírom ki, nagyon nagy szükségem van a magányra általában...szóval én biztosan megőrülnék.

2011. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen lenézném őket, hogy ennyire nem egyéniségek.
2011. szept. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!