Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet vele? Mit tennétek...

Mi lehet vele? Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kórházban öszzebrátkoztam az egyik szobatársammal,sokat beszéltünk,2 hónapon keresztül tartottuk a kapcsolatot,most azonban nem veszi már fel a telefont,chaten nem ír vissza.
2011. szept. 11. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy beteg lett, kórházban, vagy nem óhajtja már tartani a kapcsolatot veled. Keresd meg, és akkor kiderül, hogy mi van. Ha otthon van, és nem örül neked, akkor már nem akarja a barátságot.
2011. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megunt pl. Nem tudom. Az emberek tudnak ilyen mocsokos módon viselkedni. De inkább őt kéne megkérdezned. Írj neki neten keresztül egy levelet, hogy mit érzel, téged ez bánt, ha valamivel neki rosszat tettél akkor mondja meg vagy ha rádunt vagy bármi, ne pedig elkerüljön.
2011. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tettem neki semmi rosszat,utolsó telefonbeszélgetésünkkor még elég jól eldumálgattunk,azt terveztük,hogy fősuli élőtt még találkozunk,írok neki facebookon,nem ír vissza
2011. szept. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!