Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy túl hamar odaadja magát a pasiknak, és ezért megy taccsra idő előtt minden kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani, és mielőtt kioktatást kapnék, nem vetem meg őt.

Minden kapcsolata 1-2 hónap után tönkremegy, mert akkor ismeri meg a pasit, hogy milyen is valójában.

Viszont barátnőm sajnos minden egyes férfival, akivel megismerkedik, már az első randin ágyba is bújik.

Miután megtörténik a szakítás, mindig kérdezget, hogy szerintem mi lehetett a baj? Vajon, hogy hogy nem vette észre, hogy ez a pasi ilyen, meg olyan?? Meg, hogy vele mindig ez történik, odaadja magát a pasinak, aztán 1 hónap múlva kiderül, hogy egy szemétláda.

Ha adna időt magának, meg a pasinak is, hogy megismerjék egymást, akkor talán jobbak lennének az esélyei egy normális párkapcsolatra.


Nem tudom, hogy mondjam meg neki? Hisz a barátom. Vagy hagyjam szó nélkül, és ne szóljak bele? Most ismét van neki valakije, 4 napja ismeri, 2 napja randiztak először, de már minden volt köztük.

Mondjam, vagy ne mondjam? ha mondjam, akkor hogyan? Félek, ha elmondom neki, megsértődik.

23/L


2011. szept. 15. 12:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, mellette van! Mármint az apuja.

Anyukájával nem a legjobb a kapcsolatuk. Irányítani akarja a lánya életét, ezt még a leghülyébb is észreveszi.

2011. szept. 15. 13:30
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
Hát, akkor teljesen vili a szitu
2011. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
32%
szerintem mondd meg! lehet hogy akkor egy kicsit duzzogni fog mert nem tetszik neki, de ha egyszer ez az igazság. én a barátaimtól elvárom hogy igazat mondjanak, ha van egy probléma amit nem látok mert nem vagyok kívülálló, akkor nem megyek vele sokra ha nem hívják fel rá a figyelmem.
2011. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
44%

Itt nem csak a csajban nincs tartás hanem a pasikban is.

és bizonyára jó híre let így már a barátnődnek, hogy minden pasival ágybabújuk 1éjszaka után.

Nekem párom a mai napig a "szememre veti", hogy hogyan engedhettem, hogy első randin megcsókoljon. Pedig ő is szereti a szexet és lányokkal első alkalommal ágyba bújni.

Velem viszont nem feküdt le csak 9hónap után. Azóta is együtt vagyunk:)

Ja és nem csalt meg soha.

2011. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
64%

Szia, nekem is van egy ilyen barátnőm. A kisvárosban ahol lakik egy rib@nc-nak van tituálva. 22 éves de már volt vagy 15 pasija és mindegyikkel lefeküdt nagyon gyorsan, volt olyan is párszor, hogy kb. 2 hét után össze is költözött a ,,szerelmével". Aztán persze tányérdobálás, verekedés, oltári nagy balhék és nézhettem ahogy leissza magát és a kocsmába bőg fényes nappal a vodkája fölött. Igaz hogy én konkrétan nem mondtam el neki hogy mit-hogy kéne, de pezzegettem már neki hogy ha megismerkedik valakivel lassíthatna. Volt, hogy elment egy pasival randizni és a randi végén a kocsiban...khm.. Na ekkor leszidtam hogy hogy lehet ilyen hülye és azzal szépítette a dolgot hogy ,,dee ooolyan sokáig fűűzött". Fain!

Én úgy gondolom, 1x elbeszélgethetsz vele, ha már mindig a te válladon sír. Magyarázd el neki amit itt írtál fenn, ha nem fogadja meg a tanácsodat akkor hagyd. Te megpróbálhatsz segíteni neki, de ha ő ilyen marad akkor ez van. 24/L

2011. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!