Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy túl hamar odaadja magát a pasiknak, és ezért megy taccsra idő előtt minden kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani, és mielőtt kioktatást kapnék, nem vetem meg őt.

Minden kapcsolata 1-2 hónap után tönkremegy, mert akkor ismeri meg a pasit, hogy milyen is valójában.

Viszont barátnőm sajnos minden egyes férfival, akivel megismerkedik, már az első randin ágyba is bújik.

Miután megtörténik a szakítás, mindig kérdezget, hogy szerintem mi lehetett a baj? Vajon, hogy hogy nem vette észre, hogy ez a pasi ilyen, meg olyan?? Meg, hogy vele mindig ez történik, odaadja magát a pasinak, aztán 1 hónap múlva kiderül, hogy egy szemétláda.

Ha adna időt magának, meg a pasinak is, hogy megismerjék egymást, akkor talán jobbak lennének az esélyei egy normális párkapcsolatra.


Nem tudom, hogy mondjam meg neki? Hisz a barátom. Vagy hagyjam szó nélkül, és ne szóljak bele? Most ismét van neki valakije, 4 napja ismeri, 2 napja randiztak először, de már minden volt köztük.

Mondjam, vagy ne mondjam? ha mondjam, akkor hogyan? Félek, ha elmondom neki, megsértődik.

23/L


2011. szept. 15. 12:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Szóval, akkor hagyjam? Tényleg semmi közöm hozzá.. Engem nem bánt, ha Ő így érzi jól magát! Az lehet, h szemét pasikat választ.. de 1-2 hónapig olyan nagy a "szerelem", a pasi tökéletes, ódákat zeng róla, aztán jön a szakítás. Utána pedig nekem kell választ adnom, hogy hol van a hiba.

Lehet tényleg csak szarul választ..

2011. szept. 15. 13:06
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

De minek célozgatsz? Egyszerűen mondd meg neki, hogy úgy viselkedik, mint egy ribi, így ne csodálkozzon, ha a pasik nem értékelik, illetve ha híre megy és a normálisak el fogják kerülni.


Na persze ha eddig csak kerülgetted a forró kását, akkor meg fog lepődni rendesen. De igazat fog adni neked.

2011. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
De épp ez az egészben a vicces, hogy Ő le akarja kötni magát..!! Nagyon is! Ismerem, 10 éve barátnők vagyunk.. Mindig mondja is, hogy már nagyon szeretne házasodni stb.. megtalálni az igazit.
2011. szept. 15. 13:07
 14/25 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen mondd meg neki, hogy úgy viselkedik, mint egy ribi"


Szerinted ez tényleg ilyen egyszerű? :)

2011. szept. 15. 13:08
 15/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:54


Igen igen.. De Te ilyen vagy. Viszont Ő nagyon sértődékeny. Egyszer megmondtam neki, hogy túl naivan áll néhány dologhoz, akkor napokig hozzám se szólt.

2011. szept. 15. 13:12
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi erővel űzhetné hivatásszerűen is...
2011. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Én írtam, hogy mondd meg neki. Oké, hogy meg fog sértődni. De ezzel te is tudod, hogy jót teszel vele. Persze lehet finomítani (könnyűvérű vagy ilyesmi), de célozgatással semmire se mész.
2011. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Anyukájának egyszer vhogy rájött, hogy ezt csinálja.. Nem emlékszek már pontosan, de azt hiszem beleolvasott a beszélgetéseibe, amiket a pasikkal folytatott. Akkor nagy balhé volt, mert anyuja keményen az arcába vágta, hogy nincs benne semmi tartás, meg hogy könnyűvérű.

Akkor átjött hozzám, tiszta ideg volt, elhordta az anyukáját minden szarnak. Olyasmit mondott, hogy mi a franc köze van az anyjának ahhoz, h kikkel fekszik le.. Meg, hogy Ő sem így tervezi, csak így alakul.

Aztán, én mondtam neki, hogy anyuja csak félti, és jót akar.. nem akarja, hogy minden pasi kihasználja, mert túl hamar odaadja magát. Erre láttam, hogy nagyon kiakadt. Minden az arcára volt írva.

2011. szept. 15. 13:26
 19/25 A kérdező kommentje:
* Anyukája egyszer valahogy rájött (bocsi a hibákért)
2011. szept. 15. 13:26
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, h anyuka szúrta el a gyereknevelést???? Apuka volt egyáltalán anyuka mellett????
2011. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!