Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért rosszindulatú az emberek...

Miért rosszindulatú az emberek többsége?

Figyelt kérdés

Ha felteszek egy kérdést, rögtön okoskodni, kötekedni kezdenek, de bármilyen hétköznapi helyzetben is ugyanezt látom.

Egyszerűen nem értem mi örömüket lelik abban, hogy hülyeségeket beszélnek és ezzel másokat megsértenek.


2011. szept. 16. 06:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy látom te vagy a másik kérdésnél az aki a szerb gyilkosokat védi de megsúgom sehol sem szeretik a hozzád hasonló gerinctelen árulókat mert aki egyszer elárulta saját nemzetét akkor az megteheti meg egyszer egy másik nemzettel szemben. Általában a hozzád hasonlók sosem jutnak ki a külföldre a nemzetgyűlölő hozzáállásuk miatt.
2011. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Én védtem a szerb gyilkosokat?:) Igen, és hol? Nem szoktam gyilkosokat védeni. Nemzetgyűlölő? Mert sztem a magyarok bunkók?:) Ezért nem fogok külföldön boldogulni? lol. Összevissza beszélsz. Összehordasz minden hülyeséget, és habzik a szád, töröld meg:P
2011. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Szvsz minden országban ugyanolyan arányban vannak a bunkó, irigy emberek. Csak mivel magyart többet ismerünk, általánosítunk. Inkább az tipikusan magyar, mikor általános emberi tulajdonságokat tekintünk hungarikumnak.
2011. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

07:44

sajnos én is ezt látom, hogy saját sikertelenségüket azzal kompenzálják hogy másokat is le akarnak húzni a saját szintjükre.

de hogyan lehet, hogy egy középiskolás sráccal értelmesebben lehet beszélni, mint egy 30-40 éves fazonnal aki még mindig a fingósböfögős poénokon nyerít?

tudom ez nem az átlag, mert az átlag középiskolás is a hányós-bszós poénokon él, de elkeserítő, hogy egyesek mennyire ostobák és roszindulatúak tudnak lenni.

nem is tudom melyik a rosszabb, én azt látom, rendszerint a kettő együtt jár.

sosem veszem fel, csak unalmas, hogy 100 emberből 99ről idővel kiderül, hogy nincs igazán jelleme és igénye


08:05

de gyakran együtt jár

2011. szept. 16. 21:02
 15/21 anonim ***** válasza:

A recept: NE FIGYELJ RÁJUK! Elképesztően sok barom van, de vannak rendes emberek is. Az ő társaságukat érdemes keresni!

Itt meg persze, h felbátorodnak a trollok, mert itt névtelenül lehet válaszolni.

2011. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Új munkahelyre kerültem, a főnök külföldi, az alkalmazottak mind magyarok. Döbbenetesen barátságos volt a légkör. Óvatosan puhatolóztam, hogy mi az oka - mondták, hogy valószínűleg a külföldi főnökség miatt, jobban belegondolva tényleg meglepően konfliktusmentes és jó hangulatú a légkör.
2011. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

21:40

te hogyan nemfigyelsz egy hülye emberre, amikor hülye kérdésekkel bombáz, közekedik, és össze vagy zárva vele? úgy csinálsz mintha ott se lenne? attól csak tovább folytatja a hőbörgését


utolsó:

vannak magyar főnökök közt is rendesebbek, de a munkatársak többsége általában valóban alacsonyabb "iskolázottságú", bár ettől függetlenül lehet valaki roszindulatú hogy sikeres

2011. szept. 17. 06:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát pont az a lényeg: nem regálsz, rád fog unni.
2011. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
rám fog unni azzal hogy levegőnek nézem? a kérdeztem valamit meg a hozzád beszélek szerintem nem ezt bizonyítja
2011. szept. 18. 05:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza, hogy szembeszállj vele? Anélkül is megalázhatod, hogy pl. káromkodnál, vagy megütnéd. Én simán kiforgatnám a szavait a helyedben, mikor zrikál engem.
2011. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!