Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én unom ezt a sok Való...

Csak én unom ezt a sok Való Világot?

Figyelt kérdés
Alig lett vége az előzőnek, de már az új szériával fárasztják a jó népet. Tudom, mondhatná bárki, nem muszáj nézni, nem is akarom, de valahogy úgy érzem kikerülhetetlenül ezzel van tele minden. Tényleg erre van igény? Tényleg ezek a nap legfontosabb hírei? Ez tölti ki az egész RTL-t, a startlapot, a bulvárlapokat. Lehet nem a legjobb kategóriát választottam, de úgy érzem sajnos ez ma a kultúra.
2011. szept. 16. 09:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
95%

Hát én már akkor felháborítónak tartottam ezt az egészet, amikor még sok-sok évvel ezelőtt belefutottam egy ilyen valóságshow-nak nevezett izébe egy német adón.

Nálunk ilyen akkor még nem volt, és azt sem tudtam, mi az. Néztem öt percig, hogy "Mi a fene ez??". Aztán rájöttem, és kapcsoltam el, de sebesen...

Pár évre rá jött hozzánk is... Megalázó és borzalmas állatkerti majmokat csinálni az emberekből. Sosem néztem egyet sem, nem tudom, ki kicsoda, de már az elv maga is bosszant.

De sorolhatnám még a többi hasonló szennyet is, ami manapság jó filmek helyett a TV-ben megy.

Nálam már nincs semmi adó beállítva, és a TV-t csak akkor kapcsolom be, mikor egy jó DVD-t nézek.

HA vasalok, akkor meg valami természetfilmes vagy ismeretterjesztő adó meg a háttérben.


És igen, néhány nevet annak ellenére tudok már én is, hogy tényleg sosem foglalkoztam vele. Nem tudom kizárni, mikor körülöttem mindenki erről beszél: iskola, busz... Ezt látom a hírportálokon is, még ha persze utána rá sem kattintok a hírre, de kinyomja a szemem a címe.

És utálom. :(

2011. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
92%
nem vagy egyedül. Nekem is rohadtul elegem van a VV-ból. Ha éppen nézek a TV-ben valamit, bereklámoznak, olyankor átkapcsolom másik adóra, hogy ne lássam a VV-t. Ezt tettem, amikor a Győzike meg a Benkőfeleségkereső valóság show-ok mentek.
2011. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
89%

előző vagyok: sajnos a mai emberek fiataljai szeretik az ilyen műsorokat. De akadnak olyan fiatalok is, akik utálják, de komolyan!

Amikor az a Benkős show ment a TV-ben, egyik nap vonattal jöttem haza, a közelben 3 17 év körüli fiú beszélgetett arról, hogy milyen borzalmas műsort csinált ez a Benkő, amikor belenéztek kíváncsiságból. A másik srác meg azt mondta, hogy tiszta pénzkidobás volt az egész, mert mindenki tudja Benkőről, hogy nem képes ellenállni a női nemnek. Minden nőre ráhajt.

2011. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
89%
Én nem értem, hogy Magyarországnak minek kell ennyi sztárt gyártani..
2011. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
89%
Nincs rá nagy igény, de jobbat nem képesek produkálni.Már komolyan úgy gondolom, hogy kár TV-t fizetni.Ilyen sz@r műsorokért minek?!
2011. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 WorfHadnagy ***** válasza:
89%

Én ott sz@rom le az ilyen VV-féle szennyeket, ahol vannak, szerencsére nem mindig tudom, mi volt előző nap. :-) A barátaim sajnos rá vannak gyógyulva az ilyesmi népfárasztó műsorokra, ha nem Bécit beszélik ki, akkor azt a Kállay akárkit a másik csatornáról.


Azért nyomatják egymás után ezeket a "magas színvonalú" műsorokat, mert sokan vevők rá. A birka gondolja magába', "á, de f@sza, ingyen és legálisan kukkolhatom a sok szerencsétlent!", két hét múlva meg aki nem nézi, az egy tudatlan barbár. A nézettségmérő műszerek kiakadnak a fenébe, a néző boldog, a csatorna irányítói szintén (teli zsebbel én is boldog lennék XD).

2011. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt nem értem, hogy ha ti sem nézitek, én sem, az ismerőseim közül egyik sem... akkor KI??? Na de mindegy, ez már egy másik kérdés. vagy inkább költői.
2011. szept. 16. 11:37
 28/45 WorfHadnagy ***** válasza:
89%
Kérdező! Szerencsés lehetsz, hogy az ismerőseid nem nézik. :-) Nekem sajnos anyukám nézte, próbálta rámerőltetni. (Bezzeg amikor kérdeztem volna tőle vmi magánéleti jellegűt, akkor le se sz@rt, mer' neki csak az a gerincferdüléses, kecskeb@szó, műgörög bu.zeráns volt a fontos :-@). Így ugrasztja össze a családtagokat egy ilyen színvonaltalan gané "műsor"...
2011. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
WorfHadnagy Ez tényleg nagyon gáz és tényleg örülök, hogy nálunk senki nem nézi, de a jellemzéseden jót mosolyogtam ennél cifrábban nem is lehet kifejezni.
2011. szept. 16. 11:48
 30/45 anonim ***** válasza:
89%

Én nem nézek tévét és nem veszek celeblexikont (Story, Bors és társai).


Ha kultúrát akarsz, akkor próbálj kilépni! Például én is sajnálattal veszem tudomásul, hogy alig van művészettörténeti műsor még a kábelcsatornákon is, de keresem.


Személyszerint én is jobban örülnék, ha például filmeket adnának, de a sokszor lejátszott filmek kevés nézőt vonzanak, és ezek a csatornák a nézettségre mennek rá.


Amúgy Szórakozás/Tévék, tévéműsorok kategória.

2011. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!