Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én unom ezt a sok Való...

Csak én unom ezt a sok Való Világot?

Figyelt kérdés
Alig lett vége az előzőnek, de már az új szériával fárasztják a jó népet. Tudom, mondhatná bárki, nem muszáj nézni, nem is akarom, de valahogy úgy érzem kikerülhetetlenül ezzel van tele minden. Tényleg erre van igény? Tényleg ezek a nap legfontosabb hírei? Ez tölti ki az egész RTL-t, a startlapot, a bulvárlapokat. Lehet nem a legjobb kategóriát választottam, de úgy érzem sajnos ez ma a kultúra.
2011. szept. 16. 09:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
94%

Elárulok valamit: többségében nem a fiatalok adják ki a nézősereget, hanem a 30-40 feletti, sokszor már nyugdíjas emberek, akik üres életükkel nem tudnak mást kezdeni, mint ezt nézni.

Természetesen a tehetségkutatók meg egyéb műsorok is nagyrészt átverésen alapszanak, de inkább nézek egy olyan átverést, ahol azért tehetségek is megmutatkozhatnak, mint egy olyat, aminek se értelme, se eleje, se vége, és lecsúszott, buta, tehetségtelen emberek fingásait, böfögéseit, meg nagy beszólásait mutogatják benne...

2011. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként nem csak ezt lehet nézni. Én pl. nagyon szeretem az Investigation Discovery-t, de a Discovery-n a Hogyan készül? című műsort is szoktam nézni. Animal Planeten állatmentéseket, Nat. Geon természetfilmeket, Viasat Historyn történelmi dokumentumfilmeket, Spektrumon a legeket, vagy a Universal, Filmbox, movies24-en a filmeket, sorozatokat. B-C kategóriás filmek, sokszor igaz történet az alapjuk, de sokkal jobbak, mint a hollywoodi szuperdobások legtöbbje. Ha épp tv-t nézek, akkor ezek közül szoktam válogatni. De a tv-nézési időm nem teszi ki a heti 7-8 órát, háttérzajként viszont a családomnak rendkívül fontos, szinte mindig be van kapcsolva, ha itthon van valamelyik családtagom. Én inkább zenét hallgatok, ha háttérzajra van szükségem, de szeretem a csendet is...
2011. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 WorfHadnagy ***** válasza:
89%
Meg ott volt annó a Nagy Testrész, izé, Testvér. Aki látta/olvasta az 1984-et, annak nem egy vidám, szórakoztató műsor ugrik be a nagy testvér kifejezésről... A "Való Világ" pedig szintén nem túl találó cím egy megrendezett szutyokhoz. Aki elég találékony, az a sok tévécsatornán tud válogatni magának egy-két olyan műsort, amit még érdemes nézni. Én pl. -most GYIK-ezés közben is- a Via6-on nézem a Treket. Addig azt sem tudtam, mi az, amég be nem kötötték a kábelt, most meg függő vagyok. :-D Tanulságos is különben néha. Elég gyakran foglalkozik a rasszizmussal, különböző fajok kultúráinak összeütközésével. :-) Állítólag a NASA-val együttműködve csinálták, átvettek tőlük különböző elméleteket, egyéb technikai izéket. :-DDD A szövegírásnál is külön technikai brigád segíti a munkájukat. Az átlagember nem is gondolná, hogy ilyen fantasztikus cuccok közelebb állnak a valósághoz, mint a "valóságshowk". :-D
2011. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Igen, a valódi valóság engem is jobban érdekel. Lehet, hogy azért találták ki ezeket a bekamerázós műsorokat, hogy szokjuk a "totális kontrollt". :-)
2011. szept. 16. 14:29
 35/45 WorfHadnagy ***** válasza:
89%
Hát igen... Remélem, a VV5-öt, vagy hányadik lesz ez, már újbeszélül nyomják a műsorvezetők! XD
2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak te unod.

Szívből utálom ezt az egész magyar "celebvilágot", szánalmas...

A baj az, hogy az én osztályomban is (középiskolás vagyok) kb mindenki ezt bámulta esténként, és másnap meg ott beszélték meg a szünetekben, szóval akarva-akaratlanul is értesültem róla, hogy mi történt Alekosszal meg a többivel.

.. És most kezdődik elölről. Éljen.


Ja, és anyám is nézte, egyszer el is vitatkoztam vele az ilyen műsorok értelméről..

2011. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Én is alig vártam, hogy lecsengjen az előző, de lélegzetvételnyi szünetet sem hagytak. Lehet nincs mivel kitölteni a műsoridőt, és nincs miről írni a firkászoknak?
2011. szept. 16. 16:30
 38/45 WorfHadnagy ***** válasza:
95%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:22


Mintha magamat hallanám, azaz olvasnám. Én is középsulis vagyok, nálunk is sokan rá vannak gyógyulva a VV-re, és ahogy említettem, anyukámmal balhéztam én is eleget a "valóságsó" miatt.


Szerencsére nálunk a suliban a baráti kötelék elég erős, hogy elfogadjuk egymást a műsorfüggőségekkel és egyéb "defektekkel" együtt (persze nem az egész osztály, csak a mi "kasztunk", tudjátok, hogy van ez... minden osztály "kasztosodik").


Néha öröm nézni a haverokat, ahogy a Forma1-en veszekednek, hogy miképpen csalt Vettel, vagy hogy mekkora egy ri.banc XY a VV-ből. :-D Az a jó, hogy nálunk (már amelyikünknél XDDD) az ilyen filmes dolgok csak "defektek", nem vérremenő lelki ütközet. :-)

2011. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 WorfHadnagy ***** válasza:
Hát, értelmesebb műsorokkal is kitölthetnék a hézagokat...
2011. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Érdekes módon Svédországban már megy a Big Brother 2011. És azt hiszem Angliában is. Erről csak most hallottam.


Úgy látszik nemcsak nálunk vannak ilyen szánalmas műsorok... Csak azt nem tudom, hogy a svédek meg az angolok szeretik-e?

2011. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!