Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én unom ezt a sok Való...

Csak én unom ezt a sok Való Világot?

Figyelt kérdés
Alig lett vége az előzőnek, de már az új szériával fárasztják a jó népet. Tudom, mondhatná bárki, nem muszáj nézni, nem is akarom, de valahogy úgy érzem kikerülhetetlenül ezzel van tele minden. Tényleg erre van igény? Tényleg ezek a nap legfontosabb hírei? Ez tölti ki az egész RTL-t, a startlapot, a bulvárlapokat. Lehet nem a legjobb kategóriát választottam, de úgy érzem sajnos ez ma a kultúra.
2011. szept. 16. 09:23
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
09:58 az a véleményem róluk, hogy mentek volna el inkább kubikusnak, vagy útépítő munkásnak, akkor több hasznos hoznának a társadalomnak.
2011. szept. 16. 10:07
 12/45 A kérdező kommentje:
10:04 nekem is pont az a bajom, hogy ha nem akarom, akkor is látom. Nézze aki akarja, csak ne raknák minden nap az ember orra elé.
2011. szept. 16. 10:09
 13/45 anonim ***** válasza:
Én bevallom hogy néztem az előző vv-t kíváncsiságból hogy miket képesek kitalálni és mivel fárasztják a népet, meg milyen balhék vannak, én ezért néztem. De a mostani oké hogy még csak a beszavazó van, de már most kezdem unni, és nekem is van egy olyan érzésem hogy ez a széria csődöt fog mondani, hacsak nem találnak ki valami eredetit. Ezt csak azért csinálják mert a VV 4 el sikert értek el és még meg akarják ezt tartani mivel lesz nézettségük is meg sok minden más, Az engem is kicsit idegesít hogy a net a VV híreivel van tele és nem más egyébbel pedig szerintem lennének fontosabb hírek, is ha valakit érdekel akkor az úgy is nézni fogja és megtud majd mindent.
2011. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
48%
Kifejtenéd név szerint is, kicsit jellemezve a "hölgyeket-urakat"?
2011. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom nagyon.De nagyon egyszerű, a válasz ,hogy miért van ez a műsor sztárolva..mert nagy a nézettsége alapból ,de ha mindenhol nyomatják akkor mégnagyobb lesz .És miből élnek a kereskedelmi adók ?A magas nézettségű műsorokból mert oda drágán lehet eladni a reklámidőt.Csak a pénz számít.Aztán ott van a szavazás .Nem is értem meg azokat akik akár 1hívásra is érdemesnek tartják akármelyik szereplőt!Hiszen lejátszott kamu az egész ,többet érne ha inkább az ezo tv-t hívná ott legalább mondanak neki 3momdat baromságot a pénzéért. Van egy mondás ,a világ átlag iq szintje állandó csak az emberek száma nő..
2011. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
A VV4-et én is néztem. Az elején érdekelt a taktika része, hogy vajon ki fog nyerni és hogyan. Úgy a közepétől viszont nagyon unalmas lett az egész, már nem nagyon tudtak kitalálni új dolgokat, és beleraktak vacsoracsata meg dzsungel leggusztustalanabb lényei evő versenyt, amik miatt az életben nem ülnék képernyő elé. Dögunalom volt a végére, csak még mindig volt bennem egy kis kiváncsiság, hogy vajon ki nyer. Végeredménytől függetlenül, hatalmas sz@r volt, én soha többé nem nézem. Durván 2 hónapja lakás-átrendezés miatt a TV-t kikötöttem. Már minden a helyén van, de még nem jutottam odáig, hogy a zsinórokat összedugjam. Csak meg ne hibásodjon a Tv, hogy nem megy egyáltalán, de semmi kedvünk nézni. :D
2011. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
92%

"senki nem nézi, de mindenki tudja, hogy mi történt ott"


Nos ezzel én nem értek egyet. Én nem néztem, és abszolút nem tudtam, hogy mi folyt ott. A Barátok Közt szünetében amit benyomtak, néha abból láttam valamit, de elszoktam kapcsolni. Ugye ezt így rá erőltetik az emberre.

Engem sosem érdekelt, s most sem fogom nézni. Szörnyű, hogy ilyen igénytelen műsorokat adnak, de az még szörnyűbb, hogy az embereknek erre van igényük...

2011. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy részt nem néztem meg az előzőből, ebből sem tervezem. Bulvárt nagyon ritkán olvasok, komoly híreket szoktam. Tv-t alig nézek. Ennek ellnére pontosan tisztában voltam vele, ki a tököm az az Alekosz, holott nagyon nem érdekelt... egyszerűen ez villogott felém mindenhonnan, bárhová mentem... népbutítás...

És a legszomorúbb, hogy ha az egyébként egyszerű, vidéki emberek, akik értelmesek is, de gondolkodásukban, létükben mégis megmaradtak egyszerűnek: egyfolytában arról beszélnek, hogy ki mit tett a villában. És kiröhögik őket, meg föléjük helyezik magukat, de képesek felvenni dvd-re, vagy neten megnézni, ha épp nem láthatják valamiért az egyik részt. Na miattuk van ez... Meg a sok fiatal miatt, aki még pénzeli is őket.


Lesz ez az összeesküvős ökörség is, alig várom... inkább néznék játék határok nélkült, vagy bármilyen kvízműsort, akár még tehetségkutatót is, mint ezeket. Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha ezekre a nagyon beharangozott nagydobásokra egyetlen egy jelentkező sem lenne :)

2011. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
10:11 nem tudom mi a nevük és nem tudom jellemezni őket, mivel nem akarom tudni mert nem érdekel. Annyit tudok, hogy ezeket is néhány hónap múlva sztárnak fogják nevezni. Ettől is a falnak tudok menni, számomra a sztár egész mást jelent. Ma már mindenki sztár, aki beáll bohóckodni a kamerák elé. Gusztustalan módon a startlap hírekben úgy vonzzák be a látogatót, hogy sejtelmes címet adnak egy cikknek, a sztár szóra mindenki ráklikkel, aztán kiderül, hogy megint valami vv k..váról van szó.
2011. szept. 16. 10:41
 20/45 A kérdező kommentje:
10:35 elárulok neked egy kulisszatitkot. Sajnos jelentkező mindig lesz, ugyanis csak látszat, hogy ismeretlenből válogatnak be embereket. Van egy ismerősöm, aki jóban van egy RTL klubbossal és egyszer felhívta, hogy nincs-e kedve szerepelni annak a lantos muksónak a párkeresős műsorában, de nem kell aggódnia, ha nem akarja, legfeljebb az első körben kiejtetik. Szóval nagyjából így működik ez kérem. Sőt mondok még érdekesebbet: Láttam egyszer egy "forgatókönyvet" az X-faktor műsorról. Szinte szó szerint le volt írva, időpontokra szedve, hogy mikor kinek mit kell mondani. Még az is le volt írva ,hogy "Most küldjék az sms-eket, mert nagyon fej fej mellett van az állás" Könyörgöm, ezt honnan tudnák előre. Az egész média egy manipulatív színjáték.
2011. szept. 16. 10:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!