Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én unom ezt a sok Való...

Csak én unom ezt a sok Való Világot?

Figyelt kérdés
Alig lett vége az előzőnek, de már az új szériával fárasztják a jó népet. Tudom, mondhatná bárki, nem muszáj nézni, nem is akarom, de valahogy úgy érzem kikerülhetetlenül ezzel van tele minden. Tényleg erre van igény? Tényleg ezek a nap legfontosabb hírei? Ez tölti ki az egész RTL-t, a startlapot, a bulvárlapokat. Lehet nem a legjobb kategóriát választottam, de úgy érzem sajnos ez ma a kultúra.
2011. szept. 16. 09:23
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Nem a magyarok találták fel a spanyolviaszt, így a valóságsókat sem és az X-faktort sem. Bár az utóbbival semmi bajom. Igaz, hogy mint korábban említettem, az is korrupt, de legalább találni köztük tehetségeket.
2011. szept. 16. 17:25
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a vv-t, de ezzel együtt az x-faktort/megasztárt is.Hogy miért? Egyszerűen idegesit, hogy mindig ugyanaz a forgatókönyv, MINDIG. Mindig ugyanazok a karakterek...

Ha megfigyelitek mindig van 1-2 esetlen, szerencsétlen ember a csapatban, akiket lehet megsajnálni, és küldeni rá a szavazatokat...Tabáni, MCDC, dadogos rapper,aztán a megasztáros "szatyros"nő (foggalmam nincs mi a neve), király l norbi,utasi árpi, aztán a másik kisfiu, aki most nyerte meg a csillag sz.-ket, most az x-faktorba megint találtak egy szerencsétlent(mad world-ös srác), akit lehet pátyolgatni (lefotditva: ezerrel küldeni az smseket..) Az első x-faktoros rész után azt mondtam: elég.Nem fogom nézni ezt a sz*rt.

Egyszerűen utálom.

2011. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen például X-faktor, Megasztár.Úgy harangozzák be, mintha tehetségeket keresnének, közben fenéket.Csak kellenek az új arcok ideig-óráig, hogy legyen nézettség.Az újonnan felfedezett tehetségek pedig a műsor végeztével expressz mennek a süllyesztőbe és jön a következő felhozatal.Csak azt nem értem, hogy miért nem fogták még fel, hogy ÍGY biztos nem lesz belőlük sztár.Hihetetlen, hogy itt az emberek nem csak a politikával szemben ilyen orruknál fogva vezethető birkák, hanem a média is úgy csinál belőlük hülyét, ahogy akar.És azok még élvezik is..
2011. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 WorfHadnagy ***** válasza:
Az X-FUCKtorosok se mindig szentek! Egyik barátnőmet FB-n zaklatta egy takonyorrú X-FUCKtor-szereplő, aki visszaélt a hírnevével -azt se tudtam ki az-, a beképzelt barma.
2011. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 WorfHadnagy ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:31


Ott a pont! Kellenek metroszexuális tinibálványok és önjelölt tündérkirálynők, hogy legyen nézettség, el lehessen adni a különböző bulvárlapokat, stb.

2011. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!