Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam vissza magam,...

Hogyan fogjam vissza magam, vagy mit tegyek velük?

Figyelt kérdés
18/l vagyok,utálom az osztálytársaimat,szerintem ők is engem,bár van egy két kivétel (talán,mikor esik úgy puffan).Alapjában véve egész jó tanuló vagyok,nem röhögök azon ha a tanárral szemétkednek,nem járok bulizni,nem iszok,nem cigizek,nincsen nagy szám,szegények vagyunk,nincs pénzem márkás sz.arokra,és folyton ki vagyok nézve.Ha pl óra van és pl magyar óra van egy x költő és az életéről beszélünk szóba jön a depresszió téma,akkor rögtön akad egy ember aki beszól hogy "naaaa magadra ismersz?"Nem vagyok depressziós,csak inkább vagyok egyedül mint velük,igazából nem mindenki piszkál,csak konkrétan egy személy.De ő egész nap és folyton beszólógat.Ma x óra volt,és beszólt az egyik csaj,erre visszaszólni próbáltam,a másik csaj meg rögtön leoltotta a fejem....(holott egyikhez sem szóltam hozzá)lényeg mindegy hogy mit mondok vagy teszek mindenen röhögnek.Nagyon nagyon elegem van már,ez az utolsó évem a suliba,járok karatézni már jóideje,simán megverhetném azt az egy személyt,ha akarnám,már nagyon közel vagyok hozzá.Egész eddig az volt bennem hogy én vagyok az okosabb nem szólok vissza,nem nézek oda,nem ütöm meg,de már egyszerűen nem bírom visszatartni.Tanárnak nem fogok szólni és szülőnek sem,mert az gyerekes lenne szerintem.Ti mit tennétek?
2011. szept. 26. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd őket levegőnek, vagy ha vmit beszólnak, csak húzd fel a szemöldököd, és mosolyogj.
2011. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint érezzék azt, hogy nem vagy velük egy szinten, lenézed őket.
2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sajnos vannak ilyen ilyen nyomorék bunkó emberek,én is ismerek egy párat pff
2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
18 vagy mindjárt vége, ne foglalkozz velük.Eljön az idő mikor te röhögsz rajtuk. Az ilyenekkel nem sok mindent lehet csinálni sajnos. De azért lehet a wcben hogy senki ne lássa adnék neki , hogy tudja hol a helye.
2011. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig is ezt csináltam,de már nagyon eldurran az agyam....itthon is elég nagy problémák vannak a családban,és alapból ideges vagyok egész nap hasmenésem van meg fáj a fejem,jár az agyam mindenen meg mindenkik,még rá kell tennie annak a pár embernek az iskolába is,igaz??Komolyan annyira behúznék egyet,de annyira............NEM BIROM VISSZATARTANI : (
2011. szept. 26. 18:48
 6/11 anonim válasza:
Tudom milyen szar, én is így voltam, de vigyázz lehet arra játszik a tetü hogy megüsd.
2011. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire bánt, akkor lehet vécében egy kis lecke nem ártana a gyökereknek, csak azzal meg az a baj, hogy elmondhatják a tanárnak, vagy utána csoportosan revansot vehetnek Rajtad...engem mondjuk gimnáziumban szkinhedek pécéztek ki maguknak, mindig beszólogattak a folyosón (szerettem feketében lenni) és egyszer megálltam, rákérdeztem, hogy na mi bajotok, őszintén? nem ismertek, én nem bántottalak titeket, különben is bátrak vagytok, hogy egy lányt csesztettek falkában stb. Persze egy krva mukkot nem bírtak kinyögni. Utána nem bántottak többé.
2011. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyha megütném,akkor mégjobban ellenem lennének....Meg az osztályfőnök is ki lenne akadva rám,a szüleimet nem érdekelné,meg igazából engem se hogy kapok egy beírást,de azt meg nem szeretném hogy az osztályfőnök csalódjon benne,mint emberben,pedig már nagyon nagyon érik az a behúzás....Már vagy kismilliószor elképzeltem....Csak nem akarom,mert nem akarom hogy még gázabb legyen a helyzetem,de valahogy mégis helyre kéne rakni....
2011. szept. 26. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj addig, míg elvégzed a sulit, és utána...
2011. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jön a tél. Ha nagykabátba van, tedd fel a fogasra vagy egy fára azt haggyad lógni! Persze akkor mikor senki nem látja lógjon ott kb fél órát.
2011. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!