Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire az...

Miért utálják ennyire az animéket? És miért ítélik el azokat akik nézik?

Figyelt kérdés
Pl:család, barátok Tudják hogy szeretem de ha csak meglátják hogy vlmilyen animét nézek akkor rögtön azzal jönnek hogy fúj már megint azt a hülyeséget nézed (család) Barátoknál egyáltalán nem hangoztatom hogy én ezt vagy azt nézek de folyton hogy az mekkora hülyeség meg miért nézel ilyen szarokat. De ha zenéről van szó akkor is ez van . Szeretnek bele szólni, megmondani hogy milyen zenét hallgassak . Nem tudom ki hogy van vele de szeretem magam eldönteni milyen zenéket hallgatok, mit nézek meg. És ha rákérdezek hogy miért gondolja hogy ez szar akkor hát mert izé és nem tudja miért csak hát jobb elmondani vlmiről hogy milyen szar mikor bele se nézett szinte semmit se tud róla csak hogy ilyen nagy szemű, vékony fingmeghajtású csajok, pasikról szól.Meg hogy aki nézi az is milyen hülye meg úgy néznek rád mintha legalább is gyilkoltál volna.
2011. okt. 1. 19:56
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:

Speciel azért utálom mert két barátom életét teljesen negatív irányba sodorta. Amikor meg én néztem, annál magányosabb soha nem voltam.

Az egyik haverommal teljesen jól kijövök, de amióta belenyomta fejét a japán homokba, kikerült a közösségi életből és képtelen beilleszkednk. Nem utáltuk ki, de mással már nem képes foglalkozni. Minden beszélgetésünk végül arra tér át hogy anime így meg úgy és ez szimplán idegesítő. A másik bonyolultabb eset. Ő is olyan mint az előző, de már nem vágyik elfogadásra. Azt tervezi hogy hogyan fogja fenttartani magát úgy, hogy nem mozdul ki egész életében. Mármint dolgozni sem. Barátokhoz sem. Persze conra negyedévente eljárna. Teljesen kizuhant a való világból. Irreleváns elképzelései vannak mindenről ami körülveszi. De azon kívül a sarki boltig menne max. Most próbálok neki segíteni, hogy visszarázódjon, de neki minden szent ami japán. A hikimori életforma is. És hangsúlyozom, nem vagyok féltékeny, nem is ártani akarok nekik. Egyszerűen a barátaim és szar nézni hogy mi történik velük.

2017. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
0%

Nem az animék hibája, hogy lelkileg gyengék a barátaid. :)

Szerintem ^^

2018. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!