Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha fényes...

Mit szólnátok, ha fényes nappal egy idegen asszony odamenne hozzátok ordibálna, és ököllel képen csapna? Mert hogy ma velem ez történt és a döbbenettől meg félelemtől azt se tudtam mit csináljak. Gyorsan eliszkoltam.

Figyelt kérdés
Mellesleg ezt vagy 100 ember szeme előtt és senki nem jött oda nekem segíteni.Ez a zakkant öreg nő már messziről ordibált nekem,de nem tudtam,hogy nekem szól,a tömegbe mentem ez meg odaért mellém és képen vágott.Egyszerűen nem értem miért,direkt hétköznapi ruhába öltöztem(nem szeretek kihívó lenni)farmer,sportcipő,hosszú ujjú felső,és smink se volt rajtam alapozón kívül.Azt hittem így elkerülhetek minden incidenst az utcán,de úgy tűnik mégsem.Csomó miniszoknyás hidrogénezett szőke cica állt mellettem,mégis engem néztek ki,nem értem miért :( Egyre rosszabb a közbiztonság,eddig sötétbe se féltem,de ezek után,már nappal se merek utcára menni...
2011. okt. 6. 23:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerintem cigány volt,bár időm se volt annyira megnézni,annyit láttam,hogy ki volt szőkítve a haja.A beszédje alapján annak tűnt.
2011. okt. 7. 12:42
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Gondoltam hogy az volt. Vegyél gáz sprayt minél hamarabb és gyakorolj is vele.
2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél gázspryt :D Jó móka lesz!

Azért csak nyertél valamit ebből ha más nem tapasztalatot. Már tudod van ilyen is.

Ilyenek a cigányok..

2011. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
az ilyen bolondokat sajnos nem lehet kivédeni.durva,de közöttünk mászkálnak,bárhol beléjük lehet botlani.és nem lehet tudni,hogy kibe mit látnak bele,miért kötnek bele.szerencsére engem arcon még nem csaptak,de volt már részem kellemes élményekben,egyszer leszálltam a villamosról,és egy nagydarab cigány vállal nekem jött,mondjuk ez "csak" olyan cigányos kötekedés volt,de volt,hogy reggel 6-kor munkába menet kötött belém egy bolond,azon konkrétan látszott,hogy az.átlagos öltözékben voltam,világosbarna túrabakancs,farmer,pullóver,de pofázott,hogy,hogy nézek ki,milyen cipőm van,a társadalom mocska vagyok(jó,hogy ő rendkívül hasznos állampolgár:))leült velem szembe,és szidta a k.anyámat,meg,hogy megver.olyan félcsöves volt,nagy darab,csak ültem,meg se mertem mozdulni.aztán a megállónál át akartam menni a másik vagonba,biztos ami biztos,aztán ő s felállt,és rázta az öklét mögöttem.gondoltam magamba én nem akarok balhét,de ha megüt,nem leszek kedves én se.szerencsére morogva elment.
2011. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
:(
2019. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Söpredék barnák...
2021. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Fényképezd le, és jelentsd fel garázdaságért!

Ha több ilyen esete is lesz, csak elkapják.

Csak nehogy a rokonsága felkeressen!

Tényleg a gázspray látszik hatásosnak. Attól elfelejti, kivel is volt dolga.

2022. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!