Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók az emberek?...

Miért ilyen bunkók az emberek? A barátom csoporttársai (lányok) mindenféle dolgot mondanak rám.

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk a barátommal, egy karon is vagyunk, csak más szakon, nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk együtt. Olyanokat hallok vissza ismerőseimtől, hogy a csoporttársai közül sok lány bele van esve és rám nagyon csúnya dolgokat mondanak. Pl. hogy engem megnéznének smink nélkül (mikor én egyedül szempillaspirált, meg egy kis pirosítót használok), meg hogy buta vagyok, és hogy műhajam van. Ezek közül egy sem igaz, a hajam természetes és nem érzem magam butának sem, nem beszélek összevissza és szeretem a művészeteket, értelmesen meg tudok nyilatkozni intellektuális beszélgetésekben, ők viszont csak ránézés alapján ítélnek meg. Nekem ez nagyon rosszul esik, akik ismernek, mind szeretnek és jó véleménnyel vannak rólam, ők viszont a hátam mögött összevissza beszélnek, csak azért, mert féltékenyek arra, hogy a barátom foglalt. Igazából nem érdekelne, csak az a helyzet, hogy érzem is, hogy ezt gondolják és nem szeretném, hogy így könyveljenek el az egyetemen idegenek. Már mások mondták, hogy valószínűleg, ha nem lennék együtt a barátommal, akkor ezek a lányok nem lennének ilyen gonoszak, de ezzel számukra nagyon ellenszenvessé váltam. Szerintetek mit tehetnék? Kicsit érzékeny vagyok, ezért érint ez ilyen mélyen, nagyon utálom, mikor olyannak állítanak be, amilyen nem vagyok és ezt még terjesztik is.
2011. okt. 16. 21:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem vagy bunkó, kedves utolsó, sajnálom, ha így jött le, pedig nem ezek a gondolatok rejtőznek a kérdésem mögött:( Nem vagyok én tökéletes, és persze, voltak már eddigi életem során haragosaim, csak ez a dolog most így érzékenyen érint, nem tehetek róla, valamiért ezt az ügyet kicsit másképp kezelem, talán azért, mert most kerültem be az egyetemre és bár közvetlen vagyok, de mégis nehéz beilleszkednem egy teljesen új közösségbe. Szimplán rosszul esik na.
2011. okt. 16. 22:10
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy a barátod sem foglalkozik velük! Téged se érdekeljenek, mert nem jelentenek veszélyt a kapcsolatotokra.


Maradj önmagad, és kész! (Nekem olyan vicces, mikor az ilyen művészieskedő kékharisnyák a "tucatemberek" a saját közegükben. Fura, mert pont nekik kéne értékelni az egyéniséget, az önkifejezést. Te kilógsz a sorból, légy rá büszke!)

2011. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!