Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része miért...

A férfiak nagy része miért nem szereti a macskákat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:54
1 2 3 4
 11/38 Mitmivan? válasza:
100%

Az én barátom azért nem szerette őket, mert azt mondta, hogy csak akkor bújnak oda meg akkor kedveskednek, ha éhesek. Azt mondta a kutyák sokkal okosabbak, önzetlenebbek.

Aztán összebarátkozott a 2 macskámmal és most már más a véleménye. :D

2011. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%

én is szeretem a macskákat

19/f

2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Gergo_30F ***** válasza:
43%

kutya: az ember ételt, otthont ad nekem, kényeztet, biztosan ő az Isten!

macska: az ember ételt, otthont ad nekem, kényeztet, biztosan én vagyok az Isten!


semmirekellő, qrvalelkű, önző jószágok, az a baj, azért meg külön fel tudnám őket koncolni, hogy előszeretettel mászkálják össze a frissen mosott kocsit.

egyébként nem utálom őket, csak ne zavarjanak, akkor én se fogom őket.

2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
18:08 nincs igazad!
2011. okt. 18. 18:10
 15/38 anonim ***** válasza:
60%
18:05 akkor ki kell, hogy ábrándítsalak:) Nem azért nem szeretem a macskákat, ha példának veszünk engem. Nincs kisebbségi érzésem. Nem vagyok egy beképzelt egoista aki Istwennek tartja magátXD Ez hülyeség. Nincs semmi köze a hősködésekhez se:S Egyszerűen nem szeretem, mert hasztalanok, nyávogósak, ott vannak ahol nem kéne, állandóan éhes, ha megszeretgetnéd elmegy, ha bajban vagy szarik rád, nyávog és nyávog.
2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
100%
Én is imádom a cirmiket. <3
2011. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Apum tényleg kutyapárti, de nevelőapum meg abszolút macskás:) (bár a kutyákat is szereti)

Én ugyan lány vagyok:D De megőrülök a cicákért^^ Az összesért, kicsi, nagy, fiatal, idősebb, teljesen mindegy:)

És nem igaz, hogy csak akkor jönnek oda, ha éhesek. Persze, akkor is. De hát a jóformán tehetetlen kisgyerek is odamegy az anyukájához, ha éhes:) (na jó, hülye hasonlat)

Amikor párszor beteg voltam és lázas, mindig mellettem gubbasztottak a cicáim, amikor lefeküdtem aludni és felkeltem, mindig vigyáznom kellett, mert tuti a hátam mögé odakuporodott az egyik:D Mindig ráfeküdtem valamelyikre. De nem zavarta őket :R

2011. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Gergo_30F ***** válasza:
26%

"sztem azok a pasik akik nem szeretik a macskákat azok ugyanígy vannak a barátnőkérdéssel is"

ez elég gyermeteg elképzelés...az egyik egy állat, a másik egy ember, az megvan? (majdnem nekiálltam érvelni, de legyen elég ennyi)


"azok a férfiak akik nem szeretik a macskákat azok általában a kisméretü kutyákat sem szeretik, többek között azért mert "egy kutya legyen nagy és erős"

én azért nem szeretem a szobacirkálókat, mert azok nem kutyák. :) bűzlő-mozgó díszek, kiegészítők, látványelemek, divatcikkek.

2011. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
16%
18:05 lenne is egy kérdésem, ha így megmagyaráztad:) A lányok miért félnek az egerektől? Na? Kisebbség érzete van?:D Vagy nincs elég önbizalom?:) Azért féltek az egértől, mert az egér nem néz fel rád?:) Na? Miért?
2011. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Gergo_30F ***** válasza:
35%

"A kérdező kommentje:

18:08 nincs igazad!"


te szereted a macskákat, a te szemszögedből nézve valóban nincs.

2011. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!