Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része miért...

A férfiak nagy része miért nem szereti a macskákat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
31%

"azok a férfiak akik nem szeretik a macskákat azok általában a kisméretü kutyákat sem szeretik, többek között azért mert "egy kutya legyen nagy és erős"


Bármilyen fajta kutyát szeretekXD Legyen kis palotapincsi vagy rottweiler. Látod nincs hasonlóság a kettő közt amit írtál:)

2011. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
2011. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
26%
Én nem szeretem a macskákat, de direkt nem bántanám őket. Hogy miért nem szeretem? Mert amikor megvettem a zsír új Gixxer-emet, rá 2 hétre kirohant elém egy dög az útra, és elestem benne, a motor tiszta karc lett, meg én is:( Azóta nézek rájuk rossz szemmel. 26F
2011. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
53%
Én nem tűröm meg a macskákat a lakásomban. Nem utálom őket, de nekem sosem lesz. Ahogy kisméretű kutyám sem.
2011. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%
Az attól függ. Lakásban én sem tűrnék meg állatot(semmilyet, nem csak macskát), egyszerűen nem oda való. Ha a kertben van, akkor meg kb. lesz*rom, számomra a macska ilyen semleges állat.. igazából nem lehet vele mit kezdeni, egy kutyával legalább lehet játszani, sétáltatni, focizni vele, stb., de egy macskával mit lehet csinálni? Semmit..
2011. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 süni1 válasza:
100%
imádom a macskuszokat sőt most is van 1 édi kis macsekom :) 23f
2011. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
78%

Én mindennél jobban imádom a cicuszkákat. Olyan cukik:) 18F


LÁJK ha szerinted hazudok. Gyerünk jöjjön a sok lájklájk:D:D

2011. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

ma 18:17

Azért nem minden lány fél az egértől...én nekem patkányaim vannak(mint háziállat) és az egereket is szeretem...

valószinület azért félnek az egerektől egyesek amiért mások meg a pókoktól...mert bevan magyarázva hogy az egér undorító és ezen nőttek fel,,,ennyi...akinek a szülei szeretik az egereket sztem az is szeretni fogja ..ennyi...

(bocs nincs kedvem értelmesebben megfogalmazni mert most szakitottak velem)

2011. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Több nőt is ismerek, aki nem szereti őket, inkább kutyapárti.
2011. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 menta34 ***** válasza:
56%
A macska önző, alattomos és sunyi jószág. Max. kertbe való.
2011. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!