Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden 10en éves ezt csinálja?...

Minden 10en éves ezt csinálja? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
Minden 10en éves drogozik,cigizik,alkoholt fogyaszt,szexel vagy valamelyik?Vagy feljár bulizni?Ti is ezt teszitek vagy nem?Nem tudom nekem ez az életmód nem jön be...
2011. okt. 22. 19:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hat nem mindegyik..de van egy két lány akin elképedtem elmentünk bulizni es oda jott hozzánk két 13 eves "kislány" hogy nincs egy cigid, meg hogy milyen atom reszegek..na errol a velemenyem Ennyi idősen konyorogtem anyunak hogy 10utan hadmaradjak fent..szerintem nevelés kérdése meg hát a társaság is benne van..ez a haamar felakkarok noni bennem is megvolt csak Ennyire nem :/
2015. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 17, hadd ne érezzem már rossz gyereknek magam azért, mert szeretem a cigit, és néha összeülök egy-két haverral meginni valamit.:D Tudom, hogy a kérdés régi, de röviden annyi a véleményem a témáról, hogy ezekkel szerintem nincs baj addig, ameddig a gyerek van olyan felelősségteljes és értelmes, hogy ne sodorja magát bajba, és ne tegyen magában nagy kárt. Felesleges adni itt a szentet és szörnyülködni a "mai fiatalokon", mikor ennek a korosztálynak mindig is a lázadás és a szárnypróbálgatás volt az ismérve.
2016. febr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!