Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális e a súlyom? 20 éves...

Gabor1991 kérdése:

Normális e a súlyom? 20 éves fiú 176 cm 82 kg Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval én régen kicsit több voltam súlyban pontosan 112.2kg. Sikerült lefogynom edzeni járok 2 éve konditerembe , de még mindig ugyanolyannak látom magam mint akkor pedig a környezetem azt mondja ne fogyjak tovább mert lassan elfogyok :D

És engem az foglalkoztat , hogy kell e még fogynom vagy ideális e ez így.


2011. okt. 2. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pár kilót esetleg. Nem vészes, főleg ha van rajtad izom is.

Én is 176 centi vagyok , és 79 kiló, és én is még mindig nagynak látom magam, és még fogyni akarok pár kilót. 98-ról indultam...

2011. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges amit mondasz , hogy van rajtam izom is . :D
2011. okt. 2. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon kell. Főleg ha rendszeresen sportolsz. De ha van pici hasad, akkor még 1-2 kg-ot:P A volt barátom is hasonló súlyú és magasságú volt és pont jó volt:)


21 l

2011. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na az nem én voltam... 176/60-... Hogy a pékbe lehet meghízni????
2011. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

23:38

Érdekes amit mondasz , hogy a volt barátod is ugyanilyen paraméterekkel rendelkezett. :) Csak nekem a másik nagy bajom az ( tudom , hogy nem ide tartozik) , hogy a lányoknál se nagyon merek kezdeményezni a múlt végett ahogy kinéztem. Ezen kellene még változtatnom .

2011. okt. 3. 00:48
 6/13 anonim ***** válasza:
dobj egy képet magadról, fej nélkülit
2011. okt. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 00:48


1 vagyok. Evvel én is ugyan így vagyok. Tudom magamról hogy sokkal jobban nézek ki meg stb... De belül még úgy érzem mint ha ugyan olyan csúnya kövér lennék... :S

2011. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És a lányokat mennyire befolyásolja a fiú alkata? ( lányok válaszára lennék kíváncsi) :D
2011. okt. 3. 17:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Azért ne legyen 5x akkora a lánynál (vagy ki tudja) de nálam ami fontosabb hogy ne legyen kisebb:) Magasságra is legalább olyan magas legyen mint én, súlyra pedig legyen több. De ez se egyforma. pl tesóm el nem tudna maga mellett képzelni egy vékonyabb, szálkásabb pasit, ő inkább a pocakosabbakra bukik. Én pedig a vékonyabbakra:) De nem ez a döntő:) Amúgy én is kövér voltam régen, és bennem is bennem van még azért, bár már vagy 6 éve normális súlyú vagyok pár kiló felesleggel néha:P

21l

2011. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, fényképet én is szívesen megnéznék:P:D


21l

2011. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!