Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábi...

Mi a véleményed az alábi esetről? (megrázó videó+cikk)

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Engem elképesztett ez az egész. Ennyire közömbösek lennének az emberek?! Könyörgöm egy ártatlan kislányról van szó...Hihetetlen. Nektek mi a véleményetek?


2011. okt. 25. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok! Valaki kérte a cikk linkjét amiből másoltam, itt van: [link]
2011. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mit keresett az a gyerek az úton?!
2011. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
No,igen. Az is jó kérdés,hogy hol voltak a kislány szülei,illetve aki épp felügyelt rá...
2011. okt. 25. 16:48
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
És ezeknek adjuk el éppen az országunkat, csak mondom.
2011. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A legjobb az hogy a cikk kommentjében valaki azt írta, hogy a szüleit nem hibáztatja, mert hát ha csak egy pillanatra nem figyel az ember és a két éves gyerek megy is. Aha Arra nincs mentség, hogy egy ÚT MELLETT NEM FIGYEL a gyerekre!!!!
2011. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Meg ha nem is figyyelt,hogy lehet,hogy a kislány (nem tudom pontosan),de biztos,hogy több mint 20 percig ott vergődik...Ha nem is figyel és kifut az útra a gyerek,akkor is utána észre kellett,hogy vegye az anyja,de vagy nagyon 'elvesztette' vagy eleve nem is figyelt rá,hogy merre járkál. Azért fura.
2011. okt. 25. 18:08
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon emlékszem arra, hogy régebben keringett olyan fotó a neten, ahol egy kínai kisgyerek egy hámmal meg valami madzaggal egy asztal lábához volt kötve, láthatóan valami gyár épületben. Mindenki fel volt rajta háborodva, hogy mégis micsoda állatok ezek a kínaiak, meg hogy miért kell ez. Nah ezért!!! Anyuka dolgozik, nincs kire hagyni a gyerekeket. Fogják és magukkal viszik őket a munkahelyre, de ott sem tudnak folyamatosan rájuk figyelni.
2011. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!