Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nehéz lenne az...

Tényleg olyan nehéz lenne az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani hogy nem is könnyű, például az érvágást ha úgy csinálja túl éli az ember, a nyugtatóktól max rosszul lesz stb... Ez tényleg így van? Esetleg a valóságot elhallgatják? Ha lehetséges, szerintetek hogy lehet egy ember legkönynebben és egyszerűbben öngyilkos?

Férre értés ne essék, én egy boldog 17 éves srác vagyok, csak szóba került a téma, plusz visszatérő téma...:)

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 30. 12:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú nehéz. Valószínűleg azért, mert hiába hozod fel az észérveket, hogy pedig ezrét és ezért meg akarok halni, nincs értelme. Mégis csak ott van az alap életösztön. (hogy a franc esne belé...) Meg aztán ijesztő dolog a halál, hiába rossz az élet. Ugye az a hatalmas bizonytalanság, hogy utána mi lesz? Mert ha kiderül, hogy utána még szarabb, akkor hiába minden, nem lehet visszacsinálni...
2011. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

Hát érfelvágással és gyógyszerrel tényleg nehéz meghalni, főleg mert ezek tipikus figyelemfelhívó kísérletek. Aki igazán meg akar halni, az nem ilyen módszerekkel próbálkozik szerintem.

Persze érfelvágásnál is olyan, hogy nem a kezét nyiszálja aki meg akar halni, hanem a nyaki ütőerét...

Két ismerősöm is gyógyszerrel akart öngyilkos lenni, az egyik felhajtott egy doboz Algopyrint és maga hívott segítséget, a másik meg begyógyzserezve elindult egy találkára, nyilván hívtak hozzá mentőket.

Nyilvánvaló, hogy mire megy ki a játék.


Ha belegondolsz azok is, akik itt tesznek fel ilyen kérdéseket is ugyanúgy figyelemre vágynak, ha belegondolnak, hogy simán le lehet ellenőrizni az IP címet, vagy mivel a legtöbbjük tizenéves, anyuka/apuka meg belenéz a gépbe máris borulna a bili.

2011. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Utolsónak: anyuka-apuka minek nézne bele a gépbe? És attól még, hogy tizenéves, lehet annyi esze, hogy eltüntesse a nyomait.


Én is sokat gondolkoztam már rajta. Sokan mondják, hogy aki nem hal meg, az valójában csak a figyelemfelkeltést célozza meg. Ez így van, de attól még ugyanúgy segítségre szorul és nem kell megkövezni. Kijelentem, hoyg én se akarok öngyilkos lenni, én se akarok meghalni, de örülnék, ha annyira figyelnének rám, mint ezekre az öngyilkossági kísérleteken túlesettekre, mert azt akarom, hogy a KVRVA VILÁG VÉGRE ÉSZREVEGYE, HOGY MI BAJOM VAN. És figyeljen rám és foglalkozzon az értékeimmel. Nem érdekel, ha gyerekesen hangzik, magasról leszarom. Elegem van belőle, hogy öngyilkosságig kell elmennie annak, aki szeretetre vágyik.

És higgyétek el, az öngyilkossági kísérletesek ugyanezt érzik.



Amúgy a módszerekről annyit, hogy én tudok olyat, ami garantált, hogy elsőre megölne, de nem fogom ide leírni.

2011. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Az érfelvágás elég necces szerintem, mert nagyon sok vér ki kell hogy folyjon ahhoz, hogy elveszítsd az eszméleted. Addig meg nézed a spriccelő vért, és gondolom rohadtul fáj.


A gyógyszeres megoldás függ attól hogy miből vesz be, mennyit, de van olyan, hogy csak rosszul lesz tőle, vagy kihányja.


Igazából a fejbelövés, sínekre fekvés sem biztos módszerek. Megvan az esélye, hogy félig nyomorékként éled tovább az életed.


Szóval igen, a gyors öngyilkosság szerintem nehéz.

2011. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad


Teljesen egyetértek veled. Én szeretném, hogyha figyelnének rám. A család meg a barátok.

De mit tudnék tenni amitől komolyan vennének? Igaz a családom semmit sem tud rólam, de pl a barátnőmnek szeretném tudtára adni, hogy támogatásra, szeretetre, odafigyelésre van szükségem. És amúgy számtalan célzást tettem már rá, hogy megakarok halni, de nem reagál.


Ha kárt tennék magamban, talán akkor jobban figyelnének rám? Gondoltam én is az érfelvágásra, gyógyszerezésre..

2011. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
5%
most nem mondom hogy "próbáld ki és megtudod" - de ja nem könnyű
2011. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
8%
10-ből 9 csak az eszét játssza. Ha igazán el akar patkolni, az egyszerű. Ugrás a 10.-ről. Vonat elé fekvés. Villamos távvezetékre mászás. Önakasztás. (Normális kötéllel, normális fára, nyaknál fogva, úgy, hogy ne érjen le a lábad.) Vagy vadászszezon idején öltözz az erdőben szarvasnak! Mindegyik tuti módszer.
2012. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
92%
a legnehezebb... és nem feltétlenül csak azok használnak gyógyszert erre a célra, akik túl akarják élni... hanem akik félnek attól h fájni fog... attól függetlenül, hogy valaki meg akar halni, még félhet a fájdalomtól. nekem se sikerült gyógyszerrel. pedig megvártam míg este mindenki elalszik, és összeszedtem a legerősebb fájdalomcsillapítókat. 40-50 szemet 1 liter vízzel. elköszöntem a barátaimtól, elmondtam nekik h mennyire szeretem őket. de nem emítettem h miért. aztán kezdtem érezni a tarkómnál bizsergést. anyukám hajnalban jár dolgozni, ezért sose próbál kelteni. reggel 10 után hívott az 1ik barátnőm, mert tudni akarta h jól vagyok-e. sejtette h valami nics rendben. nagymamám felkisért a háziorvoshoz, aki azt állapította meg h vesekövem van, mert fájt a hátam. kaptam egy nagyadag vénás fájdalom csillapítót. akkor összeestem. hazahoztak pihenni. hetekig csak hánytam, nem bírtam felállni, nem tudtam enni. szednem kellett a felírt gyógyszereket. egyre rosszabbul voltam, a korházat elleneztem, pedig oda akartak vinni. beszedtem az összes gyógyszert... nem szóltam senkinek h mit csináltam magammal... mégis élek... és nem értem hogy ez hogy lehet. én senki figyelmét nem akartam felkelteni... csak azt akartam h hagyjon mindenki békén... azóta mikor felmerül ez bennem, kimegyek a kutyámmal játszani, nála édesebb, elbűűvölőbb teremtést még nem láttam. egy kaukázusi kan kutya, most 1 éves. és ő nagyon szeret. és én is őt. minden bajra, megoldás egy kutyus :)
2013. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
71%
Én elvágtam az eremet és korházba kerültem mert szét volt hasadva. Meg votlam rémülve miután brutálisen elvágtam...nagyon mély volt.Senkise profálja ki
2014. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
68%
Magasfesz garantál 1 másodperc és hamu. tán a vasúti 25.000 V a lakossági magasfesz 11.000 de utánanéz akit érdekel... Cipő megmarad lehet menőzni akinek Nike volt.
2015. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!