Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nehéz lenne az...

Tényleg olyan nehéz lenne az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani hogy nem is könnyű, például az érvágást ha úgy csinálja túl éli az ember, a nyugtatóktól max rosszul lesz stb... Ez tényleg így van? Esetleg a valóságot elhallgatják? Ha lehetséges, szerintetek hogy lehet egy ember legkönynebben és egyszerűbben öngyilkos?

Férre értés ne essék, én egy boldog 17 éves srác vagyok, csak szóba került a téma, plusz visszatérő téma...:)

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 30. 12:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
Uristen...fájdalomcsillapítóval akarnak egyesek meghalni még jó, hogy nem vitaminnal, akinek egy csöpp esze is van altatót használ 50-60 szem Sanval és örök álomba merülsz.
2015. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Az utolso vegre egy ertelmes valasz am akkor altatobol lestnek mellekhatasok szenved az ember amig meghal?
2016. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
85%

Én kipróbáltam a kettőt egyszerre mivel öngyilkos akartam lenni, és ez a dolog pont tegnap történt ezért elmesélem annak akit szinten ez vagy hasonlo gondolatok foglalkoztatnak. Csütörtök délelőtt fogtam magam es elmentem egy lakatlan helyre egy erdo szelere, vittem magammal kb 25 feles xanaxot, kb 12 db algopirint a nagyot es egy vodkát, valamint egy kést, hogyha nem jon be vagy nem mukodik, a nyakamba szurom...na meg persze cigi is volt nalam. Mindenre emlekszem, szinte mindenre, a kepek pedig meg egy darabig bennem fognak maradni.

Még aznap reggel ittam talan egy ket deci paleszt hogy elotte is legyen bennem alkohol(ami ugye erositi a gyogyszer hatasat)

Kezdtem azzal hogy a xanaxot 7esével vizzel lenyeltem, es ezt egymas utan szinte rogton. Nagyon tudtam hogy ez az adag keves lesz, nem fogok belehalni de otthon nem volt tobb sajnos (kb 15Mg xanax volt). Aztán ra egyesevel elkezdtem a fajdalomcsillapitokat beszedni, mind a 12-ot. Elszivtam egy cigit, semmit nem ereztem még. Utána jott a pia, ittam és ittam, de csak kortyokba de nagyon sokszor...megint cigi majd kezdtem almosodni. Nézelodtem szet, mindent tisztan lattam "még jol vagyok" . Még több vodka, és megint pár szál cigi.

Ugy fél óra kellett hogy tudjam erezni, almos vagyok, lassul a legzesem, egyszer csak eldoltem hatra mert gyengenek ereztem magam es becsuktam a szemem es vartam hogy megtortenjen, aludni akartam örökre...egyszer talan fel probaltam ulni de nem sikerult, egyszeruen gyenge voltam. De nem, megint jobban voltam, felultem es gondolkodtam hogy most mit tegyek, ha iszok meg ugy ereztem kihanyom ami bennem van es annak aztan semi ertelme nem let volna. Ugy 10 percig még okesul voltam, csak gyenge es faradt, magma ele neztem, meg egyszer ragyujtottam es csak ment az ido es vartam hogy legyen mar vegre valami. Aztan a terdemre tamaszkodtam vartam egy keveset majd pár mp mulva osszecsuklottam, magzatpozba kerultem…

"Aludjak mar el, ha meg nem halok, legalabb megfagyok ebben az 1-2 fokban.."kivantam magamban. Éreztem a szivveresem, es a legzesem, mast nem. A szemem vegig csukva volt, nem akartam kinyitni mert most vagy soha. Voltak nagyobb lelegzet veteleim, de egyre kevesebb, kicsiket lelegeztem es lassan, tudtam hogy jon lassan a veg. Vartam es vartam, a kezem fazott, ugy voltam ott elterulve mint aki tenyleg nem el, mint akit egy mereggel megoltek es az utolso pillanataiban osszerogyott es elterult. Aztan olyan tortent amire nem szamitottam...

Remegni kezdtem, igen remegni. De nem a hidegtol, ez masmilyen remegés volt. Epilepsziás rohamokat kaptam...A testem összerandult néha, egy egy masodpercekre, ujra es ujra es ujra. Olyan erzes volt mint amikor a hideg kiraz, de ez erosebb es hosszabb volt, a nyal nem jot a szamon, nem tudom mi volt velem. Probaltam ellene mit tenni de csak jottek, pedig en nem akartam hogy ez legyen, aludni akartam, csak aludni. Telt az ido, (az idoerzekem teljesen elment, fogalmam sem volt mennyi ideje lehetek itt es most mennyi ido is lehet)…aztan a rohamok elmultak, a hideg volt mar csak ami miatt elkezdtem remegni kicsit, faztam es ereztem hogy tul vagyok a melyponton, nem sikerult megolnom magma, ettol feltem a legjobban, mert fizikai fajdalmat sajat magamnak nem birok okozni…. De erre az esetre hoztam magammal a kest, talan a gyogyszerek hatasa alatt kepes leszek megcsinalni azt amit eddig nem tudtam es mar probaltam.

Nem volt mas megoldasom, vagy nyakba szurom magam, vagy szivbe, vagy pedig bukottkent tavozok, hogy nem voltam kepes vegezni magammal es meg a halalhoz is gyenge vagyok...Döntenem kellett, vége kellett hogy legyen, véget akartam hogy minden érjen, megfogtam a kést es a nyakam elé szoritottam és vártam. Éreztem az Ádám csutkam, éreztem magam elott a kést de tudtam mi fog történni. Régebben olvastam valahol az interneten hogy az emberi test tulélésre van kitalalva,barmi történik/történjen, az ember elni akar, a jozan agy elni akar. Igy volt most is, nem tudtam megtenni, párszor megprobaltam nekiszoritani de még csak meg se vagtam magam. Felálltam es ugy is probaltam de nem…a legkozelebbi fahoz odamentem es azt akartam hogy nekidolok a fanak mikozbe a kes a nyakam vagy a szivem elott van, de nem, NEM MENT!

Bennem vegig az volt hogy mi van ha nem sikerul, mi van ha melle vagok vagy nem vagom at elegge a testem ahhoz hogy meghaljak. Fulldokoljak verben? Utolso perceimben szenvedjek ugy mint meg soha maskor? Akartam mert akkor szenvedtem volna utoljara, es vege let volna de nem tudtam megtenni. Nem vagyok kepes ilyen modon megolni magam.

Kinomban felmasztam egy kozeli villanyoszlopra a maradek erommel es megfogtam a kabelt...semmi...mindket kezemmel megfogtam a kabelt, de nem razott meg, semmi sem történt. Végul lemasztam onnan es a taskamat összeszedve visszabicikliztem, jozanul, mintha az egesz egy egyoras alom lett volna...közben eltelt durvan 4 ora is. Otthon szerencsere fel sem tunt senkinek, anyu dolgozott, a tesom beteg volt, o csak jatszott, pihengetett ahogy egy beteghez illik, a batyam meg aludt mivel reggel jot haza es ejszakai muszak utan. Azt hittek egyetemen voltam…

Aznap hamar elaludtam, es több mint 12 oran at aludtam az ejjel, masnap meg voltak kimaradasok, mint amikor reszeg az ember. A vizeletem feltunoen narancsos pirosas sarga volt, nem tudom van e koze a gyogyszerek kiurulesehez de ugy gondolom hogy igen.Ennyi az en sztorim, az ember eletre es eletben maradasra van itelve, ha elesel allj fel, maskulonben jarni se tanultal volna meg ha minden elesesnel csak sirtal volna es hagytad volna az egeszet, akkor ma is csak kusznal masznal… (megsugom, tobb xanax-al sikerult volna :))

2017. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
69%
Akkor hány szem xanax kell? És hány deci tömény?
2018. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
92%
Xanax az nyugtató... semmi értelme alkoholt inni meg nyugtatót szedni ehhez...altató kell beszedni minimum 50-70 szemet, hogy 100%-os hasson, nem 10 nem 20 nem 30.... 50-70 minimum...
2018. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Zozoka1994 válasza:
100%

A biztos, vagyis fejbe..

Egy frontális ütközés.. ( nem mások veszélyeztetese..) egy jó pillanat mikor csk te ülsz az autóba, szembe pedig egy kamion.. Személyauto vs kamion.. Kamionnak semmi baja sem lesz, a sofőrje pedig túl éli, némi trauma mellett.. De akkor abban a 2-3 sec alatt végig se megy az agyadon, nem fogsz semmit se érezni.. Akarat erő csupán.. Meg a benned lévő "élni" akarást kell legyozni.. A legjobb a pialsz vagy drogozol előtte.. Olyankor ezek tompítják az ilyesmi félelmet..

2019. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!