Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a szemét?

Most tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Ma délután volt egy kis balhém az egyik plázában.

Nagyon bámultam egy csajt, ezt észrevette a barátja és elkezdett ugatni ,hogy ne bámuljam a nőjét, utána elkezdett lökdösni erre én orrba vertem, utána meg hasba.


Erre a körülöttünk lévők elkezdtek szidni engem ,hogy milyen állat vagyok stb.


2011. nov. 13. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Élénk a fantáziád! :D
2011. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Pofátlan vagy, utána meg nem viseled a következményeit, hanem ellenállsz.

Primitív is vagy egyébként.

2011. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
ess neki újra, ez elég gyenge sztori volt
2011. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Cigány vagy?
2011. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Miért baj ,hogy ellenálltam?


Engem ne lökdössön senki.

2011. nov. 13. 18:01
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Rossz sztori:(
2011. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz,akkor mind a ketten buták,és kulturálatlanok vagytok,Te meg még a tetejében pofátlan is.Fogadjunk,hogy ,,koszos a véred",a kisebbség szokott ilyen szavakat használni,mint Te.
2011. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, cigány vér csörgedezik az ereimben. :)
2011. nov. 13. 18:14
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak hozod a formátokat.
2011. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Nézd..ha cigány vagy, ha nem, emberek közt élünk. Bizonyos alapszabályokat be kell tartani. Ha egy lány olyannyira tetszik is, hogy "megveszel" azért, hogy megismerhesd, ha társaságban látod, feltűnő módon, hosszan rábámulni, rámenősen és kihívóan mosolyogni: TILOS. Tisztelni kell őt és a választását (azt a fiút, akit mellette látsz). Ha így viselkedsz, senkinek nem lesz oka arra, hogy a neveletlenségedet akárhogy számonkérje. Rajtad múlik, mit teszel azért, hogy elfogadjanak az emberek. Ha pimasz vagy és durva, ne csodálkozz (jóakarattal mondom. Neked lesz jobb, ha megfogadod.)
2011. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!