Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez már túl sok vagy én vagyok...

Ez már túl sok vagy én vagyok túl konzervatív?

Figyelt kérdés

A 2 legjobb barátnőm nagyon jóba lett egy tanárunkkal. Engem is hívtak ebbe a 'körbe' de szerintem ez már túl sok, mivel nem haverról, hanem egy tanárról beszélünk. Mindhármunknak megvan a telefonszáma. Egyik barátnőmnek és nekem verseny miatt, amit egy 4fős csoporttal dolgoztunk ki. De azóta telefonon beszélnek, hívják moziba és a tanárúr is hívja őket, hogy kéne valamit csinálni a hétvégén.

szerintetek ez túlzás?

15L


2011. dec. 4. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Én még tényleg mindig nem értem hogy miért kell azonnal arra gondolni hogy szexuális tartalma van a jó viszonynak.

Ha valaki barátkozik egy nála 10 évvel idősebb emberrel az nem baj, miért ne lehetne valakinek idősebb vagy épp fiatalabb barátja anélkül hogy bármi féle nemi kapcsolat kialakulnia.De ha az illető tanár akkor már meg van kövezve.

De miért??A tanár egy külön faj?A diplomája egyenlőnek kell lennie az emberi kapcsolatok megtagadására?Miért fáj neked az hogy jóba vannak?Attól félsz hogy majd ezért kapnak 5-öst?

Én írtam hogy álltalánosba és szakközépben is volt olyan tanárunk akivel jóba voltunk.Tudott róla az igazgató is, hisz nem egyszer látta hogy tanítás után kint a parkban beszélgetünk a tanár úrral.

Na és?Nem csináltunk semmi törvény sértőt.

Sőt a föci tanárommal "muszály" volt jóba lennem sulink kívül, mert a sógorom volt.Együtt töltöttük a karácsonyt, szilvesztert, de még a szülinapi tortámból is kapott.Még sem kövezték meg érte, pedig mindenki látta hogy reggel is együtt mentünk suliba, miért is mentünk volna külön, mikor reggel együtt kávéztunk..

2011. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én értelek, a korkülönbség alapvetően tényleg nem számít, de nem mindegy hogy milyen korban. Egy 15 éves még gyerek, gondolkozásban meg minden más téren is. Őszintén azon kívül hogy kedveli a tanítványait ami jó és normális miért akarna egy közel 30 éves felnőtt férfi 15 éves lányok társaságában lenni szabadidejében is? Sms-t írogat stb.. azért elég fura.
2011. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Miért fáj neked az hogy jóba vannak?Attól félsz hogy majd ezért kapnak 5-öst?"

nem fáj. nem is félek tőle, hogy esetleg 'elveszi' őket, hiszen engem is hívtak. de ez már sok. meg együtt filmeznek és közben piálnak.. ez nekem sok. és nem félek attól, hogy jobb jegyet kapnak, csupán furcsa. a kioktatásodból pedig nem kérek, de ha már itt tartunk muszáj* ugyebár..

2011. dec. 5. 15:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem baromi gyanús ez a tanár, lehet hátsó szándékai vannak csak jól játszik. Lehet vár 17-18 éves korukig és akkor egy ilyen filmezés iszogatás közben nyomulni kezd. És ugyebár érettségi előtt lehet nem túl szerencsés egy ilyen szitu..
2011. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A barátság nem tesz tönkre semmilyen másfajta kapcsolatot. Csak a szerelem tabu.
2011. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!