Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most kinek van igaza? (4...

Most kinek van igaza? (4 legjobb barátnő. )

Figyelt kérdés

köszi,hogy megnézed a kérdést,léci ird is meg hogy kinek van most igaza meg mit csináljak:/:)NE HARAGUDJ HOGY KICSIT HOSSZÚ,KÉRLEK OLVASD VÉGIG.

vagyunk négyen legojbb barátnők,osztálytársak..én idén kerültem be ebbe a 'bandába'..de mostanába érzem hogy nem szeretnek igazán,meg kb mintha szarnának a fejemre..a 3 lány közül az , egyiknek,(legyen Z)szoval Znek ugyan az a fiu jön be nemrég mint nekem..L. és a másik barátnőm,V,ma szülinapi bulit tart,és nekem tegnap hazza kellett sietnem suliból hogy ma elmehessek..Z,V,meg J ottmaradtak ugye suli utáán suli elött még kicsit,ésottvolt L is.(a fiu aki bejön nekem meg Znek,és Z tudja hogy nekem már egy ideje tetszik) és megtudtam hogy beszéglettek és csókolóztak..este,egy 'szemtanutol'..pedig mután Z hazaért,még beszéltem vele 2x telefonon,és nem mondta el nekem...azthiszem ez nem volt tul kedves tőle.felőlem járjanak,csináljanak amit akarnak,csak azt elvárnám az álllitolagos lgjobb barátnömtöl hogy ő mondja el pl ezt a csókot is,mert igy hogy mástol visszahallom elég szar..barátság alapja az őszinteség,vagy nem? állitolag ma akarta elmondani személyesen.de tudja hogy a mi osztályunk nem tud titkot tartani,egy napig se..

aztán. V feltett facebookra egy képet hoogy BFF gyűrűnk,és bejelölte rajta J-t meg Z-t..és komenntbe irtam hogy mieez? és elkezdett ott áradozni hogy hát ők ma vettek bff gyűrűt hármuknak...azért elég szarul esett.állitolag énis a barátnőjük vagyok,és én gondolok a barátnőimre..és ezt mondtam is Vnek chaten..( és még Znek állt feljebb,mert a gyűrűs kép alatt még ott oltogatott,h ők régebb óta barátnök meg h csak három volt...) aztán.soha nem tettem még ekkora szemétséget,de beléptem Z facebookjára,és láttam h V irta neki üzibe hogy: Drága emese itt hisztizik.(vagyis én..) hát mondhatom ezis kur*a jól esett,nemhinném hogy ez hiszti,csak elmondtam a véleményem.

amugy az osztálybol volt már legjobb barátnőjük más is,és ő is csak pár hónapig bírta,aztmondta egyszerűen nem lehet hosszutávon jóba lenni velük,mert komolytalanok,meg ilyenek..

ugyérzem ezek után nem kéne kibékülnöm velük..ma lesz V bulija,szerintem elmegyek,és beszélek velük. mondjuk nem szivesen,deháát ott lesz egy fiu is,aki szintéén bejön egy ideje.pontosabban nem tudok elszakadni tőle..ősszel történt valami..(nem komoly,csak egy csók és öleléések..) de mikor meglátom őt mindig ez jut eszembe és hiányzik.

L böl meg teljesen kiábrándultam tegnap..engemis probált kihasználni,kedden még nekem könyörgött félmeztelen képért:)

SZOVAL MOST KINEK VAN IGAZA ÉS MIT CSINÁLJAK?ELMENJEK MA A BULIRA ÉS BÉKÓLJEK KI VELÜK VAGY MI LEGYEN?

értelmes válaszokat léci,meg ne olyat hogy mi még babázzunk..amugy 14 évesek vagyunk.

köszi.


2011. dec. 10. 06:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves lány vagyok, de nekem ebből a kérdésből, egy kicsi gyerekesség is feltűnt... Jól teszed hogy megmondod a szemébe, én is megszoktam barátnőmnek mondani ha bajom van vele, tudom hogy akkor mindig jön az, hogy 'Megint én vagyok a sz+r' de ha egyszer van, hogy már ha nem szólok akkor felrobbanok.. Meg neki is jobb ha tudja, merre hány méter.. Ha meg megbeszéljük sokkal jobb mint kettőnknek.. Bár én tuti azonnal szállnék ki a barátságból, ha látnám, hogy engem a legjobb barátnőm le*szar a másikkal meg sülve-főve együtt van.. Szerintem ezek a BFF meg nagyon gyerekes dolgok... Én az ilyenre annyit mondok PFF az óvodába, vagy ötödikbe volt ez divat... Most meg már van egy közös pont, ami össze köt minket és így a BFF-ből átcserélünk egy betűt, és az majdnem, hogy az :D Tudom nem érted, de a lényeg, hogy nem barátnők, ha nekem valaki ilyet mondana, hogy 'Tudom hogy féltékeny vagy' meg mondanám neki 'Tudom hogy szája rúglak mindjárt, büdös gyökér' Ilyen nálunk nincs... 14L
2011. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

'csak ugy random beélpsz más fészére..'

soha nem csináltam még ilyen szemét dolgot,és szégyellem is érte magam,de nem csak ugy random..tudtam hogy v valamit kever és meg kellett néznem.ronda dolog volt,de azthiszem senki se angyal:)

2011. dec. 10. 21:08
 13/16 anonim ***** válasza:
ez esetben pont ugyanolyan vagy mint ők... ne panaszkodj mások gonoszságai miatt, ha te is ilyeneket csinálsz. Ezekkel meg ne barátkozz, pláne ha ilyen rossz hatással vannak rád, hogy mások magáncuccaiban turkálsz.
2011. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.beszéltünk ma zvel v-vel meg minden..és lezártuk,mindenki bocsit kért mindenkitől,tiszta lap.:)

l-en tulléptem,f-el pedig ma v bulijáán mikor a többiek bementek v szobájába, a nappaliba meg szolt a zene,és pont 'romantikus' szám ment..szoval ott voltunk f-el,a villany le volt kapcsolva,a zene ment,lefeküdt a kanapéra és énis..a mellkasán volt a fejem,átölelte a nyakam..adtam nekiegy pusziit.:)) és közbe rajtam volt a pulcsija..

kimondhatatlan hogy mit éreztem:$

2011. dec. 10. 21:13
 15/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor bánom is meg nem is, hogy már nem vagyok tini. Jó volt téged olvasni és visszaemlékezni, milyen érzés volt fiatal lenni...Istenem hány de hány ilyen világrengető problémát kellett akkoriban nekem is átélnem és hányszor kerültem eufórikus állapotba egy érintéstől...

Minden jót nektek fiatalok!

2011. dec. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Emesénk van igaza :DD
2012. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!