Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Túlreagálom a dolgokat?

Túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki elvileg a legjobb barátnőm kb. 2,5 éve vagyunk barátnők, az elmult nyáron pedig nagyon közel kerültünk egymáshoz. Elméletileg nagyon megszeretett engem és én is de én tényleg mert hát ezt érzem. Mióta elkezdődött a suli szó szerint rám se szar. Jó messze vagyunk egymástól mind2-en kolisok. Csak hétvégén tudnánk találkozni ,de ő soha nem ér rá. Arra nincs ideje hogy egy kettőspontot meg gy zárójelet küldjön hogy még igen is él és gondol rám...még az elején szeptember környékén csak-csak irt valamit de mostmár 1 hónapja egy betűt sem. Ha én irok neki egy két szóval elintéz. Ja és ha nem irtam volna neki egy hónapja akkor nem egyhónapja lenne annak hogy nem ír hanem 3. Na szerintetek jogos hogy kiakadtam?
2011. dec. 10. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Jogos! Úgy látszik eddig jó voltál neki, aztán megunt... De akkor legalább mondaná azt, hogy bocsi de nem érdekelsz már... B*nkóság a részéről.. 14L
2011. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!