Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy ilyen...

Mit csináljak egy ilyen undorító emberrel és anyukámmal?

Figyelt kérdés

Hétvégén kirándulni voltunk párommal. Az egyik dombon megcsúsztam, meg akart fogni, de magammal rántottam, és mindketten kicsit összekoszolódtunk. Poros lett a nadrágunk, meg a felsőnk, és mint később láttam, a hajamban volt pár száraz falevél darabka. Ezen felül párom kabátja eléggé koszos lett. Ez nem is lenne gond.

A város szélén lakunk és a belvárosból indultunk, tehát busszal mentünk odáig, és onnan is vissza haza.

Hazafelé találkoztunk anyukám munkatársával, aki ma azzal fogadta anyumat, hogy "ki volt az az odúlakó, aki a lányával volt". Látta anyum, hogy mibe mentünk, azt is látta, hogy az eséstől összekoszolódtunk, mégis velem cirkuszol, hogy miért vagyok együtt egy ilyen emberrel stb stb stb. Sokszor úgy érzem, hogy teljesen mindegy, hogy párom mit csinál, anyum akkor is utálni fogja és csak plusz okot keres arra, hogy bántani tudja.

Mit csináljak anyum munkatársával? Fogalmam sincs, hogy jön ahhoz, hogy leszóljon bárkit is. Semmi baj nem volt az öltözékünkkel. Másik kérdésem, hogy anyummal mit csináljak, hogy elfogadja páromat?


Köszönöm.


22L


2011. dec. 12. 14:41
 1/1 zkriszti3 ***** válasza:

Ha párod normális veled, tisztel becsül , ne tegyél semmit. Neked nem kell megmagyarázni semmit.

Édesanyád felé pedig csak annyit ,ha igazán szeret téged elfogadja a párod is. Így tisztességes.

2011. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!