Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedülállóak, hogy telik el...

Egyedülállóak, hogy telik el egy átlagos napotok?

Figyelt kérdés

Én iskolában vagyok, hazajövök, tanulok, tévét nézek, netezek, és alszom. Nem valami izgalmas.

Ti mire használjátok ezt az időszakot? Sokan azt mondják hogy van idejük legalább saját magukkal foglalkozni. De ez alatt pontosan mit értenek? Mi a jó abban hogy valaki pár nélkül van?


2011. dec. 14. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha az embernek van párja az se nagy cucc ám.
2011. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De azért mégis várod a hívását, vagy hogy beszéljetek, van mit várni, van miért felkelni reggel.
2011. dec. 14. 17:29
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tisztába jössz a saját gondolataiddal, érzéseiddel, nem kell senkinek elszámolni, és tényleg azt teszel, amit akarsz.
2011. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, de Németországban dolgozik. Ugyanazt csinálom, mint az egyedülállók, leszámítva a másik nemet.
2011. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát én személy szerint azért kelek fel reggelente hogy olvassak,fessek,filmezzek, tegyem azokat a dolgokat amiket szeretek. Nem függök tőle,és elvagyok nélküle is.
2011. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

enyém is Németországban dolgozik:D

suliba járok, főzök, barátnőzök, edzésre megyek. A telefonálásokat leszámítva nincs ITT ezért mertem írni ide.

2011. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Suliban vagyok, tanulok, a barátaimmal vagyok egész nap, velük is lakom (kollégium), aztán ha van kedvünk bulizunk este, vagy csak hülyülünk :)
2011. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozom, sportolok, barátokkal találkozom, moziba megyünk, kiállításra, ismerkedek, ha olyan van, akkor bulizok, pókerezek, mézeskalácsot sütök, azt nézek a tévében, amit akarok. Kutyát sétáltatok, blogot írok, nyelvet tanulok.


A fentieket nem egy nap csinálom (kutya, munka kivételével), de ahogy jut rá idő. Fennmaradó időben húzom a lóbőrt.

2011. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
85%
Tanulok, olvasok, filmet nézek, zenét hallgatok, lófrálok néha a városban, alszom. Tökéletesen elvagyok. 23 F
2011. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozok,netezek,olvasok,de főleg alszok.Jó így pár nélkül,mert nem tartozok elszámolással senkinek,és nem kell egy másik emberrel foglalkoznom akkor sem,ha fáradtan hazajövök munka után.Nekem így sokkal kényelmesebb.
2011. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!