Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Vannak barátaim, szeretem is őket, de szeretnék szélesebb ismeretségi kört, szeretném, ha sok ember venne körül - nem akarok népszerű meg közkedvelt lenni, egyszerűen akkor vagyok boldog, ha sokan vannak körülöttem, mozognak az események. Egyébként jókedvű, vidám, közvetlen lány vagyok, de nem tudom, hol ismerkedjek. Szórakozóhelyeken eddig nem jött össze. Nem járok semmilyen edzésre sajnos, pedig ott össze lehet szedni jó kis barátokat, de nincs semmi olyan sport, ami annyira érdekelne, hogy fizessek érte. Milyen ötleteitek vannak? Köszi előre is! :)
2011. dec. 15. 15:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
Közösségi oldal? Pl. Facebook?
2011. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szép vagy?
2011. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A közösségi oldalas barátságokról is meg van a véleményem. Meg ott most különben is, mit csináljak? Jelöljek be emberkéket, mert ismerkedni akarok? Ezt szánalmasnak tartom.

Amúgy nem tudom, hogy jön ide a szépség, elvileg a barátságnál ez nem számít. Egyébként mások azt mondják, az vagyok.


A fő problémám szerintem az, hogy minden barátnőmnek van barátja, csak nekem nincs. Ők egyre többet vannak velük, én meg nem tudom, mit csináljak. Úgy nem vágyom párkapcsolatra, az az igazság.

2011. dec. 15. 15:54
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugyan valóban nem kritérium, de tudalatt is szívesebben foglalkozik az ember egy olyas valakivel akit szépnek tart.

Gondolj bele, te nem beszélgetsz szívesebben egy fiúval akit vonzónak tartasz, mint egy csúnyával?


A párkapcsolat szerintem nem befolyásolja a barátkozási képességeidet. Hobbijaid vannak? Milyen zenéket szeretsz? Normálisan viselkedsz?

Ezek mind befolyásolják a megítélésed a társadalom számára.

2011. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem, nekem nincs párkapcsolatom, de nem is akarok. Amúgy igazad van, de nem hinném, hogy ez akadály lenne, mert állítólag szép vagyok. Én nem nyilatkozom :D

Normálisan viselkedek, nem nézek le senkit, nincsenek előítéleteim, nagy a szám, vidám vagyok, közvetlen, szeretek beszélni, néha sokat is :D

Hobbijaim sajnos nem teljesen olyanok, mint a mai fiatalság nagy részének. Szeretek olvasni, filmeket nézni, zenét hallgatni, vásárolni, bulizni, de ugyanakkor ott van ez a fene művészi beállítottságom, meg hogy én színész leszek, szóval: színházba járás nagy mániám, versek olvasása, igazi regények, nem ilyen Twilightos baromságok. És sajnos kevés fiatalt érdekel Örkény vagy Müller, esetleg éppen Agatha Christie. Legalábbis errefelé. Zenében inkább a rock jön be, ami megint csak kevés ismerősömet érdekel, így koncertre sem jön velem senki. Ezen kívül szeretek én is írogatni, gitározni, bár csak tényleg hobbi szinten.


Nagyon kétoldalú vagyok, az a baj. Talán a horoszkópomból adódóan, az ikrek is kettős jegy. Bennem van a tomboló, fiatal, tök átlag lány, de ott van a művészi, elvont, énem is, gondolom ez is probléma.

2011. dec. 15. 16:29
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja, fotózni is szeretek.
2011. dec. 15. 16:41
 7/17 anonim ***** válasza:
:) És csak neten ismerkednél? Én csak a sima barátságban is benne lennék. Merre laksz? Fiú vagyok szóval... nemtudom mennyire gond.
2011. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, elsősorban face to face barátságokat szeretnék kötni :D De szívesen megismerkedek veled, nem baj, hogy fiú vagy. Én kecskeméti vagyok, és te?
2011. dec. 15. 18:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Én meg budapesti :)
2011. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

18:13 vagyok


Én kicsit közelebb lakok mint a pesti. Csak 57km-re vagy :)

2011. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!