Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok túl érzékeny, vagy...

Én vagyok túl érzékeny, vagy másokat is zavar, hogy ennyire sok pofátlan ember van?

Figyelt kérdés

Idegenekről van szó, akikkel utcán talalkozok mondjuk és arrogánsak, pökhendiek...Ha jól néz ki az ember, akkor gyorsan azt keresi, hogy mibe köthet bele...és nem gyerekekről beszélek, hanem 20 és 30 közöttiekről akik ezt teszik.Jó, értem irigyek és értem nem kell észrevenni őket....de engem nagyon zavar...hogy ilyen mocsok emberek is vannak.Azt hiszem eddig már mindent mondtak rám....csak sokszor nem válaszoltam, mivel nem voltam biztos 100%osan hogy rólam mondta, lehet valakiről beszéltek mikor odaértem...de attól még rohadtul zavart...

Ti hogy vagytok ezzel?Ti nem halljátok meg ezeket?...


26/f


2011. dec. 18. 22:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem képzelődök...csak meghallok mindent, amit körülöttem mondanak az emberek.Nagyon receptiv vagyok a körülöttem történő dolgokra sajnos.Persze abban hibás vagyok ,hogy egyből magamra veszem, pedig lehet nem is rólam van szó...pedig volt egy pár alkalom, amikor kiderült, hogy tényleg rólam beszélt valamelyik...Mindenesetre volt egy pár alkalom, amikor visszapofáztam, na akkor már befogta a száját...a mai világban már csak igy lehet változtatni a dolgokon...szép szóval nem nagyon megy.
2011. dec. 20. 15:32
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja és megjegyzem mégegyszer: NEM SZÓLNAK BE, CSAK VÉLEMÉNYT NYILVÁNITANAK HANGOSAN. Ez persze mindenkinek demokratikus joga, de attól még zavarhat...
2011. dec. 20. 15:34
 13/13 A kérdező kommentje:
Vélemény nyilvánitáson azt értem, hogy egymásnak megjegyzik, nem kiálltják utánnam vagy nem mondják nekem direktbe...
2011. dec. 20. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!