Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kövérezik, szólják le...

Miért kövérezik, szólják le itt is csúnyán a nem nádszál lányokat?

Figyelt kérdés

már a sokadik kérdésnél látom, hogy "túlsúlyos ilyet ne húzzon", "hájas vagy, látszik", "miért nincs önkritikád", "te nem látod magad??", "csüngőhasúnak ez nem való"

stb.


komolyan felháborít...emberek. a legszebb napjukra készülnek, erre 'lecsüngőhasúzzuk' meg lehájasozzuk a menyasszonyokat? Szerintetek mennyire megy el a kedvük? Ők nem lehetnek szépek, vagy mi?


Félreértés ne essék, nem vagyok se menyasszony, se 'TÚLSÚLYOS' a 160cm-el és 47kg-ommal, de már nagyon idegesít, és sajnálom őket!!!


2012. jan. 2. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Mikor történtek ezek?


Tudnád linkelni a kérdéseket?

2012. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha megkérdezi ezen az oldalon, hogy "hogy néz ki", akkor vállalja a kockázatát annak is, hogy leszólják. Én sem fogok hazudni egy ilyen anonim oldalon, és elmondom a véleményem.


Pontosan mi is a problémád? Hogy nem hazudjuk el az igazságot? Nem értem a kérdést...

2012. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem értek egyet a rosszindulatú megjegyzésekkel, de tény, hogy nálam kiveri a biztosítékot az, amikor látok egy valóban nem vékony nőt olyan ruhában, ami egyszerűen nevetségesen áll rajta. Olyankor én is felteszem a kérdést magamban, hogy az ilyen nőknek nincs önkritikájuk?
2012. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
93%
ez szerintem egyáltalán nem szép dolog. ezeket azok csinálják akik abban érzik örömüket hogy másokat megbántsanak vagy pedig azért mert saját maguk ezzel nyugtatják.
2012. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Az emberek képmutatóak. Hol a nem duci, hol a duci csajokat fikázzák.

Ugyanilyen az, hogy hol helyeslik, hogy egy tizenéves egy harmincassal van együtt, hol meg lek*rvázzák. Szóval ennyit a vélemények meg az emberek nagy részének hitelességéről....

2012. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nos ez azért van mert a nem nádszál lányok is leszólják a jó alakú lányokat rossznak , egészségtelennek , rib@ncosnak , állítják be őket mintha a dagadtak lennének az istenek.Mert náluk aki vékony , szép alakú az egyből rib@nc a sok sertés szerint.
2012. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pedig egyszerűen őszinték, és nem fognak pusztán azért szépet mondani valakiről, mert az esküvőjére készül. Nem hiszem, hogy ezzel probléma van. Az önkritika pedig tényleg elkélne pár hölgynek a feltett képek alapján...
2012. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Fikázni nem kell senkit,de ha a kérdező felrakja a képeket,és a véleményünket kérdezi,akkor én pl leirom,hogy bocsi ez a ruha nem áll neked jól,viszont ez meg az a fazon sokkal jobb lenne.

Elvégre nem azt kéri,hogy ajnározzatok már egy kicsit akármilyen rosszul áll rajtam,vagy akárhol buggyan ki a hájam,hanem a véleményt.Szeirntem neki is jobb,ha nem teszi nevetségessé magát egy előnytelen ruhában. Szerencsére nagyon sokfélévből lehet választani,ezért aki kövérebb testalkatú az is talál olyat,ami passzol rá,csak fel kell próbálni többet,ennyi az egész.

üdv: egy hájas lány :D:D

2012. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
jogosnak tartom az előttem szólókat de csak abban az esetben ha tényleg úgy van, viszont szerintem akkor is lehet normálisan tudatni, hisz értelmes emberek vagyunk.
2012. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Persze akik minősithetetlen hangnemben irnak véleményt,hogy direkt belerugjanak a kérdezőbe,azok csak magukat minősitik
2012. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!